2733
2739
عنوان

امشب بیمارستان بودم🥲

800 بازدید | 36 پست

بچه ها تاپیکای قبلمو بخونین میبینین وضعمو

امشب بیمارستان بودم دکتر گفت این وضعش خرابه ببرینش روانشناس یه شهر دیگ

برام پرانول 2 تجویز کرد

میخوام همه چیزو بندازم دور بخاطر زجه هایی که امشب زدم و سختیایی که طولی این چند سال کشیدم

میخوام تا اخر همین سال جبران کنم

به خودم برسم باشگاه برم و درس بخونم و مستقل شم و زندگیمو قشنگ کنم

من خودمو دوست نداشتم برا همین دیگرانم منو دوست ندارن

بخ خانوادم و خودم اهمیت بدم

نظرتون؟

برامم یه جمله انگیزشی بگین

تو میتونی من مطمئنم:)

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

همین که همچین تصمیمی گرفتی یعنی تو دیگه جمله‌ی انگیزشی نمیخوای

تو خودِ نور و انگیزه ای دختر

برو جلو و اصلا عقبو نگاه نکن چون گذشته گذشته :)

کاربری دست دو نفر میباشد❗    
2740

توی دنیا هیچکس و هیچی مهم تر از خودت نیس 

تو برای خودت نباشی ک اصن فایده نداره دنیا دوروزع 

برا چی غصه میخوری اونی ک رفت اون چیزی ک گم کردی و یا هرچیزی ک براش غصه خوردی ارزشی ندارن چرا حال خوبتو بخاطرشون خراب کنی 

همیشه کاری ک روحیه ات عوض میکنه انجام بده 

گاهی اوقات اولین ها تجربه زیبایی میسازن اولین های زندگیتو تجربه کن قشنگم تصمیم خیلی بجایی گرفتی امیدوارم حال دلت همیشه خوب باشه♥️

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
توی دنیا هیچکس و هیچی مهم تر از خودت نیس  تو برای خودت نباشی ک اصن فایده نداره دنیا دوروزع&nbs ...

مرسی که این متن رو نوشتی انشالله انرژی خوبش برگرده به خودت و بهترین حال رو داشته باشید هم شما هم اسی

خودت بهترین روانشناس بدنتی هزار دکتر و دارو بخوری خودت نخای نمیشه ولی خودت بخای بدون دارو هم میشه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

تومیتونی گلم افرین ب انگیزت.زندگی روباید ساخت

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2706