2737
2734
عنوان

من باورم نمیشه 🥆 🥺

350 بازدید | 31 پست

کسی که دوستش دارم میگه صدات برام لالایه  و سریع خوابم میگیره اصلا ارامشه خیلی دوست دارم 

به نظرتون واقعی  میگه🥲🧸

اخه خودم حس‌میکنم ‌صدام اصلا خوب نیست 😂

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻

آره راس میگه🥲:) هیچی قشنگتر از صدای کسی که دوسش داری نیس:)

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

اوخیی🥲✨️

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نه مخ زنیه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2738
آره راس میگه🥲:) هیچی قشنگتر از صدای کسی که دوسش داری نیس:)

اوخیی 🥺💜 بمیلم بلاش

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
نه مخ زنیه

نمیدونم اخه اونم اهل دروغ نیست حرفو رک میزنه گفت که  خیل وقت پیش میخواستم بهت بگم

اکس منم صداش کی.ری بود دیدم اعتماد به نفس نداره تعریفش دادم بعد ی مدت هار شد👩🏻‍🦼

الان به من گفتی 😂💔

راس میگه منو اکسم تا صدای همو نمیشنیدیم خوابمون نمیبرد بعضی شبا تا خود صب تلفنی حرف میزدیم حتی چن بار بعد اینک گوشی و قط میکرد دیگ میرف سرکار چون صب شده بود🥲اونم صدای منو لالایی خودش میدونس منم همینطور💔🥲

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
2706