2752
2734
🥹چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشی🙏💖🥲

فدات 

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشی🙏💖🥲

سلام دوست خوش قلبم...میشه واسه منم بخونی اسمم سمانه‌‌.دعام کن دوباره حامله بشم خیلی منتظرم....خیلی دل شکسته هستم....انشالله حاجت روایی خودت هم برات منم آیت الکرسی میخونم

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
2731
استارترلطفاواسه @nazroz20   کارشون توافق کوروش کرمانشاه بگیره وب زودی زود واسه هکیشه برن کر ...

مرسی عزیز دلم ان‌شاالله حاجت روابشی

خدایا تنها کسم توی برام مجعزه کن برام دعا کنید خدا مجعزه کنه شوهرم بیاد دنبالم برم پیش دخترم 

استارتر ازته قلب م ازخدامیخام ب زودی زود امضاتون ب واقعیت تبدیل شه و شادوخوشحال بشی،،من اگرلایق باشم هرروز ۱۰۰مرتبه صلوات توختم صلوات م واسه حاجت روایی سریع تون میخونم لطفا هروقت حاجت رواشدین بم بگین تاباشادی شمامن م شادشم الهی آمین

میشه واسه من م دعاکنین!!دعامیکنین ماهم تاقبل ازماه محرم امسالی بریم توخونه خودمون!!لطفادعامیکنین!! دعامیکنین وام مون تا۱۴۰۳/۲/۳۰بمون بدن وبابرکت باشه ونخان دیگه اذیت مون کنن!!دعامیکنین قندخون وچربی خون اقام خوب شه وکبدچرب اقام خوب شه وغده ای رو بازو سمت چپ اقام زده خودبخوداومده خودبخودهم ازبین بره!!دعامیکنین لطفا خط ماشین اقام رو فعال کنن!!این قدرررر سنگ جلو پامون نندازن بریدیم ب خدا قسم!! دعامیکنین شوهرم دست ب خاااک میزنه براش طلابشه جواهربشه الماس بشه!!دعامیکنین لطفا خدا درخیری ب روی شوهرم بازکنه پرازرحمت وبرکت ونعمت پرازرزق وروزی وسلامتی وثروت ومال ومنال زیاد پرازخونه دارشدن وماشین دارشدن ومغازه دارشدن وپرازهمه چی که هیچچچ بنده ای ازبنده های خدا قادر ب بستن ش نباشه واون قولی بین من وخداست رو خدازودترعملی ش کنه!!الهی آمین دعامیکنین بچه هام خوش اخروعاقبت بخیربشن و سالم وصالح باشن همیشه الهی آمین مرسی ازتون

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤