2733
2734
عنوان

میانگین قد زنای ایرانی ۱۵۷ و مردا ۱۷۰ عه

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 38 پست
من خودم بلند نیستم همه قدام قشنگه دوستم داشتم بلند تر میبودم در حد ۱۶۳ اینا.نوجوون بودم زیاد بهش فکر ...

خب یه عده میان تبادل میکنن که من قدم فلانه و همچین قدی دوست دارم و اینا که این طبیعیه ولی سه عده میان قشنگ توهین میکنن به اسم نظر دادن که این نشونه ضعف و خود کم بینی هست واسه همین میگن حسادت میکنن

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
اصلا به نظرم میانگین قد زنهای ایرانی ۱۶۵ هست من توی کل فامیل و آشنا ها توی همین رنج دیدم فقط یکی از ...

نظر تو مهمه یا تحقیقات علمی؟

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی چوب خشکم🥲

خب دختر تا دلت میخواد هرچی دوست داری بخور بدن سازی هم برو 

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
خب یه عده میان تبادل میکنن که من قدم فلانه و همچین قدی دوست دارم و اینا که این طبیعیه ولی سه عده میا ...

همیشه قد بلندا میگن کوتوله و این حرفا 

ب هرحال ادم ۱۷۰ باشه یا ۱۶۰ یا ۱۵۰

هیچ کدومش حسودی نداره 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2742
همیشه قد بلندا میگن کوتوله و این حرفا  ب هرحال ادم ۱۷۰ باشه یا ۱۶۰ یا ۱۵۰ هیچ کدومش حسودی ندا ...

خب قد کوتاه ها هم میگن دراز و این حرفا فرق نمیکنه هر کس توهین کنه یعنی به در مقابل اون چیز طرف مقابل احساس ضعف داره 

2740

مردای ایرانی واقعا کوتاه شدن 

مثلا تو صف خرید که وایستادم میبینم اکثرا مردا حدودا هم قد منن قدم بین ۱۶۸ تا ۱۷۰ سانته هرسری یه عدد گفتن

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

به این نتیجه می‌رسیم که قدبلندا تنهاترن 

بیشتر میان نی نی سایت

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند

کلا سلیقه ایه 

یکی میاد میگ دراز ب اون یکی ، یکی میاد میگه کوتوله و حسودین و ما بلندا فلانیم 

اما هیچ کدوم مهم نیست 

البته واس زن اینطوریه مرد رو همه بلند می پسندن..

چه قدر وزنت پایینه من میخوام ۶۵ بشم همه سرزنشم میکنن

من ۱۶۹ ام و وزنمم روز به روز داره کمتر میشه

البته که خوش اندامم یعنی بهم میگن ولی خودم احساس میکنم دیگه خیلی لاغرم

بخاطر استرس زیاد و نشخوار فکری و تپش قلب زیاد اصلا دیگه اشتها ندارم و بخصوص که نزدیک امتحانای نوبت دوم هم هستیم و تا ۸,۹ روز پیش ۵۵ بودم الان شدم ۵۳,۲۰۰

میخوام قدمم بلندتر بشه و دکتر گفت که هنوز جا داری واسه بلند تر شدن

میدونی اگه نباشی میمیرم؟🥺🥺💗
2706