2752
2734

اونوقت میانگین قد نی نی سایتیا ۱۷۰ و اصن زیر ۱۷۰ باشی کوتوله ای و کسی نگاهم بهت نمیکنه و اگر قدت کوتاه باشه صد در صد داری ب قد بلندا حسودی میکنی :///

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ولی بجان خودم من ۱۷۶ ام😂

هم قد منی وزنت چه قدره؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

من خودم بلند نیستم همه قدام قشنگه دوستم داشتم بلند تر میبودم در حد ۱۶۳ اینا.نوجوون بودم زیاد بهش فکر میکردم ولی الان دیگ اهمیتی واسم نداره

اما یبارم نگفتم خوشبحال فلانی قدش بلنده

گفتم خوشبحال فلانی که در فلان ازمون فلان رتبه رو اورده یا پولداره و .... ولی دیگ مگ کسی ب قد کسیم حسودی میکنه ک ی پرچم دستتون گرفتین همه کسایی ک بلند نیستن حسودن://

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
میانگین مردا مگه ۱۷۷ نبود تو ایران؟🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۵۰🥲

چه قدر وزنت پایینه من میخوام ۶۵ بشم همه سرزنشم میکنن

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

این واس مرداس

البته مطالعات زیادی موجود نیس

چون جامعه علمی اهمیتی ب قد نمیدن ک بخوان دربارش مقاله بنویسن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اصلا به نظرم میانگین قد زنهای ایرانی ۱۶۵ هست من توی کل فامیل و آشنا ها توی همین رنج دیدم فقط یکی از بچه های دانشگاه رزه بود.اقایون هم اصلا ۱۷۰ نیستن تک و توک ۱۷۰ دیدم حداقل بالای ۱۷۵هستن