2737
2739

مکان های دیدنی داخل شهر؟

مکانهای دیدنی خارج شهر و در صورت امکان ذکر مسافت و کدام مکانها در یک مسیر قراردارند و میتوان آنها را در یک روز دید؟

با داشتن دو بچه 7 و 1 ساله میتوان سبلان و قله آن را رفت؟

مراکز خرید داخل شهر و آیا در اردبیل همانند تبریز می توان خرید پوشاک ترک داشت؟

عسل اصل از کجا تهیه کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داخل شهر دریاچه شورابیل و بقعه شیخ صفی.اولی تفریحی هست شهربازی و باغ وحش و قایقرانی و..داره دومی تاریخی.خارج شهر هم سرعین که ابگرم داره فاصله اش تا اردبیا یه ربع راهه پیست الوارس که از سرعین یه ربع راهه تله سیژ داره بالاش بری چشمه هست و چادرهای عشایر و ...

2742

اگه سمت مشکین شهر بری پل معلق هست.دیگه جونم برات بگه گردنه حیران و جنگلهای فندقلو که تله کابین هم داره و باز اگه دورتر بری دریاچه نئور.برای خرید شنیدم تبریز بهتره ولی جنس توخونه ای و معمولی بخوای بازار ساحلی استارا هست .استارا تا اردبیل دوساعتی راهه اونجا رفتی تالاب لستیل استارا رو هم ببین که دیدنی

2740

سلام هنین هفته پیش یه خانم راهنمایی خواست تو یه تامیک دیگه و من کامل نوشتم کجا برن و توضیح دادم خیلی طولانیه دوباره بنوسیم اگه‌میتونین برین اد تاپیک رو بخونین

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

این آدرس تاپیکشه که فرستادم هرچی من نوشتم رو با دقت بخونین خیلی کمکتون میکنه و هر سوالی داشتین بپرسین من اونجاها خیلی واردم و همیشه با ماشین خودم میرم و همه جارو میبینم

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

سلام عزیزم خوش میای ب شهرما😍😍😍😍

اول اینکه اومدی رسیدی اردبیل حتما برو شورابیل یه چرخی بزن عالیه بعدهم برو شیخ صفی وقتی بری شیخ صفی عسل و حلوا سیاه همون خیابون هست اسمش خیابون عالی قاپوهس درضمن بهت حتما توصیه میکنه از مغازه حلواسیاه ددو رحمت خرید کن چون همه چیشون اصله مشتری زیاد داره اما حلواش عالیه.در مورد پوشاکش میتونی بری بازار قیصریه هم ارزونه هم خیلی بزرگه البته طرف شورابیلم شوراسنترهستا ولی گرون میدن. با بچه ها نمیشه رفت سبلان واقعا هواش سرده هنوز برفاش اب نشده بچه هات اذیت میشن. حتما ازمسیر اردبیل به طرف استارا برو گردنه حیران خیلی خیلی خوشگله از گردنه حیران هم یکم جلوتر بری رودخانه ای هس بنام آق چای یه جای بکر و عالی هس درضمن از مسیر گردنه حیران تا فندقلو هم تله کابین هس خواسین حتما یه سر برین خیلی منظرش خوشگله. برا رفتن ب فندقلو باید ازمسیر نمین رفت اگه رفتین نمین اونجا میتونین برین فندقلو ولی چون هنوز فندقاش نرسیده شاید خلوت باشه. بعد ازاونجا حتما حتما برین سرعین کلا یه ربع با اردبیل فاصله داره ولی آبگرماش عالیه اما برا رستوران تو اردبیل غذا بخورین بهتر از سرعینه چون سرعین واقعا گرونه هم پوشاکش هم خوراکش. رستوراناشم آلبالی باغی کبابی هس عالیه و کبابی عموقربان بیسته. پیچاق قیمه کسری هم خوبه.  حتما یه سرهم به سردابه بزنین هم آبشارخوشگلی داره هم آبگرم و استخر داره. باز اگه سوال داشتی درخدمتم😊😊😊😊

فرزندم؛ آنچه که برای خود میپسندی به دیگران ارتباطی ندارد و آنچه که دیگران می پسندند هم به تو ارتباطی ندارد.(لزوما در حیطه حریم شخصی)

اهان راستی اگه لباس راحتی برا خونه خواستی بخری حتما برو استارا انقده ارزونه ک نگو

فرزندم؛ آنچه که برای خود میپسندی به دیگران ارتباطی ندارد و آنچه که دیگران می پسندند هم به تو ارتباطی ندارد.(لزوما در حیطه حریم شخصی)
سلام عزیزم خوش میای ب شهرما😍😍😍😍 اول اینکه اومدی رسیدی اردبیل حتما برو شورابیل یه چرخی بزن عالیه ...

عزیزمننمن منم اصالتا برای اردبیل هستم ار اون حلوا سیاهی که گفتی بهتر هن سراغ دارم اگه خواستی شمارشو بدم بهت که بیاره دم خونت. من سالی ۲ بار حتما میام اونجا. خوشحالم که یکی اینجا پیدا شد واسه اردبیل. ما اونحا کلی دوست و آشنا داریم

2706