2737
2734
عنوان

ماه عسل ایران یا ترکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 87 پست
هند بی نظیره🥰انقدر ک حاهای خوشگل داره و خیلی ایرانیارو دوس دارن  چندوقت پیش دوستم رفته بود جا ...

دوستتون تنها رفته بود یا با خانواده 

آخه من چند تا خبر در مورد هندی ها خواندم کلا احساس میکنم وحشی هستن و نا امن هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای هند رویاییی رویایی🥺🤌🏼 نگم از عروسی هاشون واقعا عاشق هند شدمم مردمش هم خیلی مهربوننن خیلی زیاا ...

اره😍😍خیلی دلم میخاد برم

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
خودتون تنها رفتید یا با خانواده  دوستان هم میگن کیش خیلی گرمه الان  ولی خب چاره چیه&n ...

من که متنفرم از گرما اونجا برام عذاب اور بود چون بخاطر هوای شرجی بدنم چسب چسبی میشد ی بند زیر باد کولر بودم

ب نظرم اول برید سمت جای خنک بعدش برای دی و بهمن برید کیش بهترین تایم که خودم دو سال پیش رفتم 

خدایا شکرت ، ناجی تویی نه این جماعت!
رفتی یا رو هوا میگی !!

منم رفتم و با اون کاربری که ریپ زدی به دلایل زیادی موافقم

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2740
دوستتون تنها رفته بود یا با خانواده  آخه من چند تا خبر در مورد هندی ها خواندم کلا احساس میک ...

خواهر من سریلانکا زندگی می‌کنه بسیار جای دیدنی و زیبایی هست مالدیو و سریلانکا عالیه برای رفتن 

دوستتون تنها رفته بود یا با خانواده  آخه من چند تا خبر در مورد هندی ها خواندم کلا احساس میک ...

ن اصلا اینطور نیس اصلاا خب توی بمبئی پایین شهر خیلی اوضاع خرابه ولی وسط و بالای شهر اوکیه اما مردم خیلی خوبی داره

هند بی نظیره🥰انقدر ک حاهای خوشگل داره و خیلی ایرانیارو دوس دارن  چندوقت پیش دوستم رفته بود جا ...

اره یکی خیلی کسورا رفته ولی از بین همه سون گفت هند خیلی خاص و جالب بوده

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙
2706