2733
2734
عنوان

ماه عسل ایران یا ترکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 87 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بودجمون میرسه از یک سال پیش برنامه ریختیم  اگه بالای ۲۰۰ ملیون هم شه از پسش بر میایم

خب اگه همچین بودجه ای دارین میتونین جاهای بهتری از ترکیه هم برین ولی اگه ترکیه خواستین حتما برین آنتالیا قشنگ جون میده واسه ماه عسل مخصوصا هم که الان فصلشه البته اگه زیاد مقید نباشین براتون خوبه 

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2742
خب اگه همچین بودجه ای دارین میتونین جاهای بهتری از ترکیه هم برین ولی اگه ترکیه خواستین حتما برین آنت ...

جاهای بهتر مثلا کجا 

گرجستان یا دبی یا تایلند که از هیچ کدوم خوشم نمیاد 

کشور های اروپایی هم خیلی هزینش زیاده 

جاهای بهتر مثلا کجا  گرجستان یا دبی یا تایلند که از هیچ کدوم خوشم نمیاد  کشور های ...

خب بستگی داره هدفت چی باشه

مثلا از نظر من برای ماه عسل جایی خوبه که قشنگ ریلکس کنی با همسرت وقت بگذرونی بری استخر بری انواع تفریحات و این جور چیزا که برای ترکیه هتل های آنتالیا خوبه ویا من خودم عاشق جزیره مالدیو هستم فک نکنم قیمت تورش بیشتر از ۲۰۰ بشه ولی خیلی خاصه

ولی اگه هدفت از مسافرت گشتن توی شهرا و جاهای دیدنی و موزه و اینا و خرید باشه خب فرق داره

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
خب بستگی داره هدفت چی باشه مثلا از نظر من برای ماه عسل جایی خوبه که قشنگ ریلکس کنی با همسرت وقت بگذ ...

اگه با تور بریم هتل و گردش و همهیز پای خودشونه دیگه ؟

امنیت هم داره دیگه ؟

نه منم هدفم آرامش هست اصلا به موزه علاقه ندارم بیشتر دوست دارم یه جای خوشگل باشه 

اگه با تور بریم هتل و گردش و همهیز پای خودشونه دیگه ؟ امنیت هم داره دیگه ؟ نه منم هدفم آرامش ...

عزیزم زنگ بزن از آژانس های معتبر بپرس 

تو نت هم بزن عکساش رو ببین ولی اگه خواستین نزدیک برین همین هتل های یو آل آنتالیا عالین

2740

بالای 200 میلیون خیلی جاها میشه رفت، ترکیه آنقدر زیاد نمیشه خیلییی کمتر میشه. مالزی، سنگاپور، مالدیو که خیلی عالیه، هند خیلی جاها با این بودجه میشه رفت

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون

ترکیه کاپادوکیا  قونیه اگر مذهبی بهتره تا انتالیا و استانبول

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
بالای 200 میلیون خیلی جاها میشه رفت، ترکیه آنقدر زیاد نمیشه خیلییی کمتر میشه. مالزی، سنگاپور، مالدیو ...

هند رو دوست ندارم فک میکنم تا امن باشه و بی فرهنگ باشن

فک کنم سنگاپور قشنگ و خوب باشه چون شنیدم مسلمان هم زیاده توش و گردشگر زیاد می‌ره 

ترکیه کاپادوکیا  قونیه اگر مذهبی بهتره تا انتالیا و استانبول

من زیاد برام مهم نیست 

فقط امنیت و آرامش برام مهمه 

چون به کسی کار ندارم دوست ندارم کسی هم کاری بهم داشته باشه 

2706