2737
2739
عنوان

کیا خواهر و خاله ندارن؟

82 بازدید | 14 پست

سلام کسی.هس خواهر و خاله نداشته باشه؟ بیاین بگین بابت این قضیه حس کمبود و ناراحتی دارین؟ من که خیلی حس کمبود دارم..همش خودمو با بعضی دخترای فامیل که خاله دارن مقایسه میکنم و غبطه میخورم..از بچگی همیشه آرزو داشتم خاله مهربون  داشته باشم و بگیم بخندیم..واقعا چرا اینجوریه بعضیا تنهان و بعضیا دور و برشون شلوغ!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نه خواهر دارم نه برادر 

با خاله هام هم تقریبا قطع رابطه ایم نهایتا سالی یه بار ببینیم اونم فقط دوتا از ۸ تا خاله ام رو ممکنه ببینیم

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 

هیچ تاکید میکنم هیچچچچچچ فامیلی ، همیشه مهربون و خوب نیس و تو هیچ وقت از ته ته وجودش عزیز خاله نیستی !

خداروشکر ن خاله دارم ن عمه بسیار هم خوشحالم و فامیل پشمم نیستن 

یه مشت عقده ای خاکبرسر بدرد نخور 😂

در‌فکـر‌پـرواز‌باش،‌حتی‌در‌سقـوط..!
من خاله ندارم اصلا برام مهم نیست

چه خوب..شما ازدواج کردی؟ نمی‌دونم چرا بعضی موقع ها این قضیه برام مهم میشه..شاید چون بعضیارو میبینم که با خاله هاشون صمیمین..یکدفعه هوایی میشم

چه خوب..شما ازدواج کردی؟ نمی‌دونم چرا بعضی موقع ها این قضیه برام مهم میشه..شاید چون بعضیارو میبینم ک ...

نه مجردم

اره قبول دارم اکثر آدما با خالشون رابطه ی صمیمی دارن منم دوست داشتم به جای دایی، خاله داشته باشم

🌱
2740
هیچ تاکید میکنم هیچچچچچچ فامیلی ، همیشه مهربون و خوب نیس و تو هیچ وقت از ته ته وجودش عزیز خاله نیستی ...

اینرو واقعا میگی؟ تجربه ای داشتی؟ من بعضیارو میبینم که خاله قربونش صدقشون می‌ره..برام سوال پیش میاد مثلا خالهه می‌تونه جای مادرو بگیره

چرا قطع رابطه؟ یعنی خاله ها جالب نیودن،؟

آره کلا خانواده مامانم همه با هم قهرن اصلا خانواده صمیمی ای نیستن

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
اینرو واقعا میگی؟ تجربه ای داشتی؟ من بعضیارو میبینم که خاله قربونش صدقشون می‌ره..برام سوال پیش میاد ...

اصلااا همچین فکریو نکن منم همیشه دخترای فامیلمونو که میدیدم حسرت میخوردم ولی الان و در این سن ک از نوجوانی در اومدم خداروشکر میکنم ندارمشون😂😂😂 برو بابا نشستی سر چی غصه میخوری ؟ دلم میخاد ی روز یه موفقیت کسب کنی مطمئن باش نصف فامیلاتو از شدت حسادت از دس میدی😂 بعد دنبال خاله ای ؟

اصلااا همچین فکریو نکن منم همیشه دخترای فامیلمونو که میدیدم حسرت میخوردم ولی الان و در این سن ک از ن ...

دقیقا همین هم شد..موفقیت کسب کردم خدارو شکر..نصف بیشتر فامیلامون ترکیدن  منتاها الان دارم میگم اگه ی خاله کوچیک خوب داشتم شاید قضیه فرق میکرد..

دقیقا همین هم شد..موفقیت کسب کردم خدارو شکر..نصف بیشتر فامیلامون ترکیدن    منتاها الان دار ...

بشین بابا خوشی زده زیر دلت😂 دعا کن منم تا اخر امسال کل فامیلام بترکن راحت شم

2706