2733
2734

امروز آزمون قبول شدم قبلش رفته بودم مدرسه یه امتحان بدم فقط یدونه کتاب دستم بود ، تقریبا ۱ ساعتم تو آفتاب نشستیم که افسر نوبتی میبرد 

تو اون فرصت من با خودکار نشستم آخر کتابم که سفید بود کلی جملات انگیزشی نوشتم : من قبول میشم ، اعتماد به نفس دارم ، چون افسر خیلی جدی بود ازش میترسیدم نوشتم افسر خوش اخلاق و مهربونه 😶

هیچی دیگه نوبتم رسید و سوار شدم همزمان با پرونده کتابم افسرده برداشته بود حالا من تمام حواسم به رانندگی سعی کردم اصلا وجودشو حساب نکنم 

بعد از پارک دوبل گفت پیاده شو با استرس رفتم کنار شیشه گفتم قبول میکنید ؟ خندید گفت بیا کتابتو بگیر اینا چی بود تو کتابت نوشتی😂 منم ضایع شدم گفتم ذهنم درگیر کنکور و امتحانا بوده خواستم قبول شم 😶😅

بعدش گفت قبولی و اگه خصوصی نیست بده بقیشم بخونم که چیزی نگفتم و رفتم عقب سوار شدم 

ولی احساس میکنم اینکار باعث شد واقعا تحت تاثیر قرار بگیره چون در کمال تعجب دو نفر بعد از منم که باهم سوار شدیم قبول کرد و خیلی با حوصله راهنماییشون میکرد در صورتی که قبلا اصلا به هیچ وجه راهنمایی نمی‌کرد با یه من عسل خورده نمیشد😅

میشه برای اینکه به خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی🥺🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
ضایع را زایع ننویسید خود گامی در کوتاه شدن قسمت‌های سریال باقیات و ضایعات تون خواهد بود.

اگه قبل از تذکر قدری حوصله می‌کردید و متنو میخوندید متوجه میشدید که با ض نوشتم 🙂

عزیزم 😂😂😂😂 منم کنکور بدم باید اقدام کنم .... کل پروسه اش چند هفته میشه ؟ 

بستگی به شهرتون داره شهر ما کوچیکه با این همه جمعیت فقط یدونه آموزشگاه ، حساب کن از آبان ثبت نام کردم چندماه طول کشید تا نوبت کلاسا و امتحانم برسه

بستگی به شهرتون داره شهر ما کوچیکه با این همه جمعیت فقط یدونه آموزشگاه ، حساب کن از آبان ثبت نام کرد ...

اوووو ... تهران . پس معلوم نیستش .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
اگه قبل از تذکر قدری حوصله می‌کردید و متنو میخوندید متوجه میشدید که با ض نوشتم 🙂

اگر قدری حسن ظن چاشنی برداشتنون کنید متوجه می‌شین که شوخی کردم.

غلط املایی ریز و درشت هم پیش می‌آد حتی برای اهل فن رشته ادبیات، مهم اینه برامون مهم باشه که زبانمون حفظ بشه، با املا و رسم‌الخط صحیح، با پرهیز از لغات بیگانه‌ و...

2706