2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله شک نکن من میرم هم سن شمام همه از من خیلی بزرگترن 

اوایل کم اما بعد تر روزی دو سه ساعت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
چند وقت برم لباس مجلسی میتونم بدوزم

۱ سال مقدماتی طول می‌کشه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

خیاطی رفتن در 33 سالگی بهتر از خیاطی رفتن در 60 سالگیست

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫

مامانم پارسال می‌رفت 

۵۰ سالش بود 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!

6ماه واس مقدماتی خوبه اما مجلسی باید کلاس ژورنال بری یکسال هم اون طول می‌کشه عوضش خیاط میشی اگه علاقه داشته باشی زود یاد میگیری زودتر از زمان هایی که گفتم مقدماتی من 5ماه طول کشید ژورنال نرفتم می‌خوام امتحان مقدماتی بدم 

2706