2733
2734
عنوان

پدرشوهرم

122 بازدید | 6 پست

من سال ۹۸ عقد کردم پدرشوهرم هیچ کادویی به من نداد ۹۹ همینطوری بدون هیچ عروسی رفتم سر زندگیم کل جهیزیه رو هم خودم گرفتم پدر شوهرم هیچ کمکی نکرد که عروسی بگیریم 

من رفتم خونش برا اولین بار یه باغچه داشتن بغل حیاطشون ۱۳۵ بود قولنامه دستی نوشت داد به شوهرم به عنوان کادو عروسی گفت به همه بچه ها دادم ماهم اصلا تا الان نرفتیم میوه هاش بیاریم این چند سال 

الان ۱ سال نیم شوهرم بیکار شده ضرر کرد یه خونه دارم فروش. نمیره به پدرش گفت کمکم کنید برادراش با اینکه وضعشون خیلی خوبه هیچکدوم کمک نکردن 

الان شوهرم میخواد باغ بفروشه پدرش و مادرش کلی دعوا میکنن 

الان شوهرم بهش میگه خودت بردار میگه مال خودم پشیمون شدم بهت دادمش قولنامشو برگردون بهم 

کلی دعواشون شده شوهرمو نفرین کرده 

من ناراحت شدم که نفرین کرده نفرینش میگیره یا ن حق با شوهرم 

پدرشوهرم میتونه چیزی دیگه بفروش باغ بردار ولی نمیخواد 

برادر شوهرامم وضعشون خوبه کمک نمیکنن(نگید انتظار نداشته باش چون اون موقع که شوهرم داشت کمکشون خیلی می‌کرد از نظر مالی به کل خانوادش)

الان بیچاره شده 

اینقدر ناراحتم دوست دارم بمیرم به این روز افتادم خدایا هیچکس محتاج نکن 

سنگدل هستن مثل پدر شوهر و مادر شوهر من ،بی خود کرده نفرین کرده ،انشاالله نفرین برگرده به خودش

خیلی 

شوهرم ۸۰۰ کیلومتر رفته بره اونجا باغ بفروشه گفت باباش بیا یه چیزی میفروشم بهت پول میدم باغچه رو برمیدارم الان که رفته پیچوندنش هر دقیقه دعواش میکنن نفرینش میکنن 

بقران خییلی گرفتارم خیلی ۷ قسط وامم عقب افتاده کلی قرض دارم خدا شاهده 

الهی امین الهی برگرده به زندگی خودشون خیلی ناراحتم خیلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی  شوهرم ۸۰۰ کیلومتر رفته بره اونجا باغ بفروشه گفت باباش بیا یه چیزی میفروشم بهت پول میدم ب ...

انشاالله خدا به زودی گره زندگیتون رو باز کنه محتاج اون نامردا نباشید خانواده شوهر من دقیقا اینجورین ،کارای خودشون رو میندازن گردن شوهر بد بخت من ما دو سال با سختی و بی پولی گذروندیم اصلا به ما نگاه نکردن با اینکه همسایه بودیم و میدیدن خدا ازشون نگذره الان باهاشون قطع رابطه کردیم 

2728
انشاالله خدا به زودی گره زندگیتون رو باز کنه محتاج اون نامردا نباشید خانواده شوهر من دقیقا اینجورین ...

فداتشم انشالله خدا از دهنت بشنوه 

انشالله خدا بحق امام حسین هیچکس محتاج نکنه 

انشالله خدا اینقدر بهتون ثروت بده که همیشه کمک دیگران کنی 

ممنون که درکم کردی