2752
2734

بچه ها من داداش اخریم توی مدرسه گرفته بود امروز پنج شیش تا زده بیرون 

جمعه پیش هم بودیم بغلم کرد 

من تو اقدامم ممکنه باردار بشم این ماه تروخدا کمکم کنید دارم غش میکنم از ترس

سقط میشه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من شنیدم تو بارداری خطرناکه 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

نمی خوام ته دلتو خالی کنم امیدوارم مبتلا نشی ولی برای آگاهی میگم یکی از اقوام ما گرفت بچه سقط شد

دختر دوست مامانم هم گرفته بود دست بچه تشکیل نشد ناقص به دنیا اومد

می روم که خویش را با خودم بیاورم  با خودم چه کرده ام ؟ من چگونه گم شدم ؟باز می رسم به خود ، از خودم که بگذرم🧡💫🖤
چرا از خودتون حرف درمیارن

ازحودم نیست سر پسرم باردار بودم جاریم گرفت.منو ۱۰۰ تا دکترو ازمایش بردن که نگرفته باشم.همشون میگفتن اگه گرفته باشی این مشکل واسه بچت پیش میاد.ایسون سوال پرسید منم اونی که دکترا گفته بودنو گفتم

چرا از خودتون حرف درمیارن

کور کر رو من نشنیدم ولی شنیدم تو اوایل بارداری احتمال سقط داره یا ممکنه واسه بچه عوارضی داشته باشه 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍