2737
2734
عنوان

ترم یک رل نزد یهو‌شوهر کرد😐😂🤦

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 81 پست
نه نازم رو می‌کشه پلی وقتی بهش میگم میخوام برم می‌خوام کات کنم یا ازش گله میکنم  نمی‌دون ...

اگه این چیزایی که داری میگی واقعیه که تو بی‌نظیری!

بذار ببین بعد از این یکماه چی میشه! همون موردم که گفتم امتحان کن. البته وضعیت مالی نباید به نوع برخوردش با شما ربطی داشته باشه که! تازه طرف وقتی وضعیت مالیش بد میشه میگه حداقل اخلاقمو بهتر کنم که اینجوری جبران کنم. نمی‌دونم والا چرا بعضیا اینجوری‌ان؟!☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
میدونی مشکل من و شما چیه اینه ک زیادی بهشون پر و بال دادیم زیادی محبت کردیم زیادی مهربونم بودیم  ...

طرف من برعکسه همش دنبال پیشرفته سنمون کمه

سه ساله هستیم مشکلش خانوادش هستن و پول ولی کار میکنه

تا دو سال خوب بود بعدش اینجور شد دوباره سه ماه همه چی خوب شد تا الان ک بد و خوب پیش می‌ره 

ولی تو دوران سختمون خیلی من اذیت شدم وهنوز نمیتونم کنار بیام شمارش پاک میکنم مخصوصا تو پریودم ک الآنم هستم

اره گلم من حتی نمیتونم قهر کنم یا بد حرف بزنم

اون روز میگم ناراحتم ازت دلخورم ولی حرمت تو برام مهمه ک  رفتارم ناجور نمکینم تیکه نمیندازم حس میکنم باید بد بشیم قدر نمیدونن

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عی ایکاش منم میتونستم بد باشم بالا نو پیام واسه اسی ریپ زدم خواستی بخون ب نظرم خوب و مهربون و خانو ...

دوست عزیز نمیشه گفت همه‌ی آقایون اینجوری هستن که!☺️ مث این میمونه بگیم همه‌ی خانوما پرتوقع و ولخرجن ! اما اینجوری‌ نیست و حتی گفتن این حرف بی‌انصافیه در حق خانومای خوب. 

پس لطفاً بی‌انصافی نکنید ، حالا شما شانس نداشتین و با کسایی برخورد کردین که اخلاق و رفتار خوبی نداشتن. اما واقعا هستن کسایی که از هر نظر اخلاقشون بیسته ☺️ (فورا بگم که منظورم خودم نیستم که یکی نیاد بگه حتماً خودتو میگی!😂😂 نه ! خودمو نمیگم! من بدترین مرد دنیام!☺️)

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2728
دعانویس نمی‌خواد ، یه مقدار صبوری و مهربونی ، باورکن هیچ مردی یه رقیب توی رینگ بوکس نمی‌خواد!☺️ خدا ...

والله ماهم صبور ، هم مهربون تازه تحصیلات عالی، سرکارم میریم ، ولی طرف میاد میرین بهمون میره.....نمیدونم والله چرا اینجوریه

والله ماهم صبور ، هم مهربون تازه تحصیلات عالی، سرکارم میریم ، ولی طرف میاد میرین بهمون میره.....نمید ...

دور از جونت ☺️. اما متاسفانه همه‌جور آدمی پیدا میشه! شما با این همه کمالاتی دارید متاسفانه آدم اشتباهی رو انتخاب کردین ، واقعا تعجب می‌کنم چرا بعضیا اینجوری‌ان ؟! آخه الان یه لحظه فکر کردم یعنی همسرتون بی‌دلیل میاد و شمارو دعوا می‌کنه؟! حرفش چیه؟ چی میگه؟!

2740
دور از جونت ☺️. اما متاسفانه همه‌جور آدمی پیدا میشه! شما با این همه کمالاتی دارید متاسفانه آدم اشتبا ...

شما یک تایپک بزن ، طرز برخورد خانوم با آقایون یاد بدع، 

وبگو چجوری پسر مورد نظر جذب کنیم ، 

تبدبل دوست پسر ، به شوهر بگو

اگه این چیزایی که داری میگی واقعیه که تو بی‌نظیری! بذار ببین بعد از این یکماه چی میشه! همون موردم ک ...

نه موقته وضعیتش خوب نیست خدا کنه ک رفتارش تغییر کنه خیلی منو دوست داره ولی خوب نمی‌دونم چی بگم 

نه موقته وضعیتش خوب نیست خدا کنه ک رفتارش تغییر کنه خیلی منو دوست داره ولی خوب نمی‌دونم چی بگم 

مطمئنی بهونش نیست

چند وقته اینجوریه 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
طرف من برعکسه همش دنبال پیشرفته سنمون کمه سه ساله هستیم مشکلش خانوادش هستن و پول ولی کار میکنه تا ...

واقعا باید قدرت رو بدونه منم میتونم چی میگی 

در حقمون کوتاهی میشه می‌دونم دقیقا وی میگم منم تو این لحظه حساس تو ماه بدجور عصبی میشم تک تک کوتاهی هاش یادم میاد بهش میتوپم ولی آروم نمیشم ولی هر چی میگم هیچی بهم نمیگه نشده کمتر از گل بهم بگه ی اخلاقای خوبی داره ی سری رفتارهای بد هم داره دیگه 🤦🤦

مطمئنی بهونش نیست چند وقته اینجوریه 

بهونه برای چی ؟

چهارصد میلیون چک داره خیلی برای اون عصبیه ولی خوب دلم میخواد ببینمش نمیاد یا زنگ کم میزنه اصرارش کردم ک بره سرکار چون بهش گفتم من از مرد کاری خوشم میاد😂ب خاطر زمینش میگم ماه بعد وضعش خوب میشه چون ی زمین بزرگ تو شیراز داره ک فروش رفته پولش دستش بیاد خیلی کارا میخواد بکنه

همسر ندارم ....حالا خوشبختانه ، یا بدبختانه

پس چه تعهدی داری با یه همچین آدمی حتی حرف بزنی؟! باید بیاد پشت در خونه‌ت از یکماه قبل وقت قبلی بگیره که بتونه تورو ببینه!☺️ خودتو ارزون نکن برا کسی که لیاقتت رو نداره لطفاً 🙏☺️

2706