2752
2734
عنوان

ترم یک رل نزد یهو‌شوهر کرد😐😂🤦

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 81 پست
 منو ندیدی آخه من خیلی ملوسم😂🤦هر چند من الان دوست پسر دارم ولی فعلا نمیگیره اینقد محبت میکنم ...

پس فک کنم دوس پسرت یه چیزیش میشه!😂😂

من یه عمره دنبال یه زن مهربونم . برو ببین سر طرف به جایی نخورده!! 

از شوخی گذشته بهش بگو دیگه نمی‌تونم واکنشش رو ببین! اگه خودشو برات کشت دمش گرم! اما اگه بی‌خیال بود بدون دیر یا زود ولت می‌کنه! بهتره تو ولش کنی که بعدا حرص نخوری!😂

چند سالتونه؟! (تو و پسره)

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفای این خاله خانباجی هایی که قدیم تو‌کوچه سبزی پاک میکزدن بووداااااااااااا

خب شما همون‌جوری که دوس داری رفتار کن دوست عزیز! ☺️ همون خاله خانباجی‌ها رو اگه ببینی فقط با یکنفر زندگی کردن! اما بعضیا ماشاالله به شلنگ قلیون دوتا سور زدن بسکه این دست اون دست شدن!☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
پس فک کنم دوس پسرت یه چیزیش میشه!😂😂 من یه عمره دنبال یه زن مهربونم . برو ببین سر طرف به جایی نخور ...

عه من نمی‌دونستم مردی الآنم نمیدونم این حرفا درسته به. بگم یا نه ولی خدایی خیلی از سرش زیادیم خیلی کوتاهی می‌کنه تو رابطه خیلی ازش راضی نیستم ولی مهرش خیلی به دلمه اونم منو واقعی دوست داره منم همش تا دم کات میرم دوباره نرمم می‌کنه برمی‌گردم 😂🤦خرم دیگه 

من۲۱اون ۲۸ تو تاپیک ام گفتم چطور اذیتم می‌کنه😐😂اون سری ک اشکم رو درآورد الکی الکی 

2731
خب شما همون‌جوری که دوس داری رفتار کن دوست عزیز! ☺️ همون خاله خانباجی‌ها رو اگه ببینی فقط با یکنفر ز ...

مردا که روی هرچی تعهد در رابطه رو سفید کردن....امار خیانت  مردا وحشتنااااااکه...علاوه براون.حمایت قانون و عرفم دارن

دعانویس نمی‌خواد ، یه مقدار صبوری و مهربونی ، باورکن هیچ مردی یه رقیب توی رینگ بوکس نمی‌خواد!☺️ خدا ...

تو جای آبجی کوچیکه مایی 😂🫶😁

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
عه من نمی‌دونستم مردی الآنم نمیدونم این حرفا درسته به. بگم یا نه ولی خدایی خیلی از سرش زیادیم خیلی ک ...

مرد و زن بودن وقتی مهمه که یه وقت حرف نامربوطی گفته شه ☺️ وگرنه همه انسانیم و خدا می‌دونه نیت من اینه که همه خوشحال باشن و زندگی خوبی داشته باشن.

خب با این چیزایی که شما گفتی ببین چه وقتایی منت شما رو می‌کشه؟! اگه فقط وقتاییه که نیاز داره با یه شوت روبرتو کارلوسی شوتش کن !☺️ مثلا یه بار بعد از اینکه حالش خوب شد الکی به هم بزن ببین تا چند روز بی‌خیاله! اگه همون روز اومد و از دلت درآورد خوبه اما اگه بعد از دو سه روز اومد بخاطر غرور و شخصیت خودت دیگه دورشو خط بکش!

شاد باشی ☺️ 

تو جای آبجی کوچیکه مایی 😂🫶😁

بابا بامزه !😂😂 حالا اگه اینو به یه خانوم بگیم فورا اکانتم می‌پره! آدم خوبه با جنبه و ظرفیت باشه!☺️

اگه با همین حرف تو شاد میشی اشکالی نداره عزیزم ، امیدوارم همیشه شاد باشی ☺️ شما هم دوست خوب منی 🙏☺️🌹

بابا بامزه !😂😂 حالا اگه اینو به یه خانوم بگیم فورا اکانتم می‌پره! آدم خوبه با جنبه و ظرفیت باشه!☺️ ...

یه دو دقیقه خوب نباش ببینیم چی پیش میاد😂😂😂😁

نه خدایی شوخی کردم ناراحت نشی 🫶🫧🩷

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
مردا که روی هرچی تعهد در رابطه رو سفید کردن....امار خیانت  مردا وحشتنااااااکه...علاوه براون.حما ...

قبول دارم ☺️🙏 اما من که نیومدم از آمار خیانت و جدایی حرف بزنم . هرچند همین حرف بی‌ربط اما منطقی رو قبول دارم ☺️. تازه باورت میشه تو همین چند دقیقه من ناراحت بودم که نکنه شمارو دلخور کرده باشم ☺️

آخه دوس ندارم کسی رو دلخور کنم. من همین چهار روز پیش یه بار مردم و خدا می‌دونه بار بعد کی بمیرم !🤷

اگه چیزی‌ام گفتم صرفا برای کمک بود☺️ ببخشید🙏🌹

مرد و زن بودن وقتی مهمه که یه وقت حرف نامربوطی گفته شه ☺️ وگرنه همه انسانیم و خدا می‌دونه نیت من این ...

نه نازم رو می‌کشه پلی وقتی بهش میگم میخوام برم می‌خوام کات کنم یا ازش گله میکنم 

نمی‌دونم فعلا اوضاع مالیش رو ب راه نیست تا یه ماه دیگه درست میشه اگه همچنان رفتارش سرد باشه منم نمیتونم تحمل کنم با اینکه آدم وابسته ای هستم و دل کندن برام سخته ولی تو این رابطه دارم اذیت میشم و همش از خودم می‌گذرم درصورتی ک اون هیچ قدم مثبتی برنداشته 

عه من نمی‌دونستم مردی الآنم نمیدونم این حرفا درسته به. بگم یا نه ولی خدایی خیلی از سرش زیادیم خیلی ک ...

چقدر منی 

من ب این نتیجه رسیدم مردا لایق محبت احترام حمایت توجه نیستن چون ظرفیتش ندارن همون زنای بدخلق تو سری زن براشون خوبه

ولی من نمیتونم خوب و مهربون نباشم ذاتا آروم و معقولم با آرامش و شخصیت رفتار میکنم اینم مزد منه 

یه دو دقیقه خوب نباش ببینیم چی پیش میاد😂😂😂😁 نه خدایی شوخی کردم ناراحت نشی 🫶🫧🩷

من نمی‌تونم دو دقیقه هم خوب نباشم. بالاتر توضیح دادم ☺️🌹

من نمی‌تونم دو دقیقه هم خوب نباشم. بالاتر توضیح دادم ☺️🌹

عی ایکاش منم میتونستم بد باشم

بالا نو پیام واسه اسی ریپ زدم خواستی بخون

ب نظرم خوب و مهربون و خانومانه رفتار کردن رو لایقش نیستن مردا 

جنبه محبت ندارن قدر نمیدونن ما هم خسته شدیم منم مثه اسی ام نسبتا

چقدر منی  من ب این نتیجه رسیدم مردا لایق محبت احترام حمایت توجه نیستن چون ظرفیتش ندارن همون زن ...

میدونی مشکل من و شما چیه اینه ک زیادی بهشون پر و بال دادیم زیادی محبت کردیم زیادی مهربونم بودیم 

ی جور رفتار کردیم دیگه بدست اومدیم قرار نیست برام تلاش کنی از دلم در بیاری درصورتی ک رفتار خودمون باعث شدن اینجور رفتار کنن من دارم رو خودم کار میکنم 

واقعا تو این تاپیک گنجایش ندارع بگم چقد از خودم گذشتم و چقد بهش محبت کردم ولی اون... خیلی کوتاهی می‌کنه و منم واقعا بریدم خیلی ساله باهاش دریغ از یه قدم مثبت 

اصلا تو رابطه قدم مثبت برنداشت هیچی تو زندگیش هم تنبل تشریف داره نه دنبال پیشرفته نه دنبال پس اندازه 

واقعا نمیدونم میتونم با این مرد زندگی کنم با نه 

فعلا دارم ب خودم امیدواری میدم تا ی ماه دیگه ک اوضاع خیلی بهتر میشع همچنان رفتارش با من اینطوریه ؟یا تغییر می‌کنه اگه کرد ک بهتر اگه نه ب سلامت 

2706