2733
2734
عنوان

از کجا بفهمم سقط شده فووری

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 28 پست
سونو رفتم گفتم الان سقط کرده باشم معلوم میکنه یا نه ؟ گقت نه ؟ دکترم رفتم چیز دقیق نمیگه ؟ اصلا دکتر ...

اصلا امکان نداره چون گفتی 6هفته بارداری چطور ممکنه آخه خدایی من که واقعا متوجه نمیشم 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم  اونم سقط شد 😔

خب مگه میشه هی پشت هم حامله بشی مگه چند ماه گذشته اصلا اون چجوری سقط شد دو ماه نشده که 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2728
گفتم  اونم سقط شد 😔

1ماه و 17روز پیش 6هفته حامله بودی اون سقط شده بعد الان باز خونریزی کردی و میگی باز سقط کردم سن ات پایینه نمیدونم مشکل از کجاست ولی حرفات به هم نمیخونه 

1ماه و 17روز پیش 6هفته حامله بودی اون سقط شده بعد الان باز خونریزی کردی و میگی باز سقط کردم سن ات پا ...

من نمیگم اینبارم سقط کردم گفتن اینطوری احتمال میدن خب ؟

فقط میخام بدونم که من ایا واقعا سقط کردم توهم زدم 

من نمیگم اینبارم سقط کردم گفتن اینطوری احتمال میدن خب ؟ فقط میخام بدونم که من ایا واقعا سقط کردم تو ...

میگم ازمایشی چیزی هست که من بدم مشخص بشه من باز هم باردار شدم سقط کردم یا اون خونریزی ها فقط پریودی بوده 

2738
میگم ازمایشی چیزی هست که من بدم مشخص بشه من باز هم باردار شدم سقط کردم یا اون خونریزی ها فقط پریودی ...

بعد سقط قبلی رفتی سونو؟ بعد سقط پریود آدم بهم میریزه، یه روش جلوگیری درست داشته باش 

همینطور که یکی از خانما گفتن، بتا بده. مثلا همین فردا صبح. بتا نشون میده باردار بودی یا نه‌. 

بعد اگر خودت بلد بودی بخونی و متوجه شدی منفیه که هیچ، اگر شک داشتی حتی میتونی تماس بگیری یه پزشک آنلاین، ماجرا رو براش شرح بدی.‌ و جواب بتات رو هم نشون بدی.

ولی اگر تازه سقط کردی، نگران نباش تا مدتی این چیزای عجیب غریب رو ممکنه ببینی، منظورم پریودهای عجیب، کم‌، یهو زیاد، از این چیزا.