2733
2734

بابام پنج شیش سالیه که با ما زندگی نمیکنه و تنها رفته. منم و مامانم و داداشم تو خونه ایم.بابام کلا کاری به ما نداره. مامانم و داداشم به حدی آزارم دادن و اذیتم کردن که حد نداره.من زندگیم جداست. تنها میشینم تنها غذا درست میکنم تنها غذا میخورم.این روزا واقعا آرزوی مرگ میکنم. اونا سمی ترین آدمان💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عیبی نداره منم توی خونه خودمون کارتن خوابی میکنم

پسر خالم کوچیکه هرکقت مامانش دعواش میکنه میره یه جعبه مقوایی میاره وسط هال واسه مظلوم نمایی میگه من کارتون خوابم😂

لطفا لایک نکنید ممنونم .

با خدا دوست شو .

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko
پسر خالم کوچیکه هرکقت مامانش دعواش میکنه میره یه جعبه مقوایی میاره وسط هال واسه مظلوم نمایی میگه من ...

ولی من بزرگتر از اونم که بخوام مظلوم نمایی کنم خانوم مهندس هدفم احساس همدردی ودلداری به اون خواهرمون بودش

ولی من بزرگتر از اونم که بخوام مظلوم نمایی کنم خانوم مهندس هدفم احساس همدردی ودلداری به اون خواهرمون ...

عزیزم من به شما جسارت نکردم چون گفتین کارتون خوابین ماییه طنز داشت 

منم یاد خاطره افتادم برا شما بیان کردم .ببخشید

لطفا لایک نکنید ممنونم .

پیش بابات نمیتونی بری؟؟

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
عزیزم من به شما جسارت نکردم چون گفتین کارتون خوابین ماییه طنز داشت  منم یاد خاطره افتادم برا ش ...

من تنها میخورم ومیخابم باهیچ کدوم حرف نمیزنم جایی باشون نمیرم نه اینکه روکارتن بخوابم