2737
2734
عنوان

اسم نینی دختر میخوام 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظر من دلوین

داریم دلوین 

منم به این اقتصاد اعتراض دارم ولی به این مدل اعتراضم انتقاد دارم! منم به آزادی بیان اعتقاد دارم ولی بین حق و باطل انتخاب دارم! انتخاب من مسیر ابتذال نیست! هرزگی برای میهن افتخار نیست! باحجاب نیستم اما با ایمان هستم این دو رو باهم قاطی نکنید حجاب نشانه ایمان نیست 
2740

دوتاش قشنگه

انتخاب اسم سلیقه ایه مثلا من هنوز بچه ندارماااا ولی اسمای بچه هامو از روی اسم شوهرم انتخاب کردم شوهرم دو اسمه هس

یکیش حسین یکیش نوری

که اگه دخترداربشم اسم دخترمو میذارم نور

اگه پسر بشه بچم اسمشو میذارم حامی

شمااگه واسه نینیت میخوای ب نظرم اسمای خودتو همسرتو بذارکنارهم ببین چ اسمی ب خونواده دونفرتون میاد البته اگه بچه اولتون نیستا

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
دوتاش قشنگه انتخاب اسم سلیقه ایه مثلا من هنوز بچه ندارماااا ولی اسمای بچه هامو از روی اسم شوهرم انت ...

نه من که هنوز مجردم 😅

برای خواهرم میخوایم 

منم به این اقتصاد اعتراض دارم ولی به این مدل اعتراضم انتقاد دارم! منم به آزادی بیان اعتقاد دارم ولی بین حق و باطل انتخاب دارم! انتخاب من مسیر ابتذال نیست! هرزگی برای میهن افتخار نیست! باحجاب نیستم اما با ایمان هستم این دو رو باهم قاطی نکنید حجاب نشانه ایمان نیست 
2706