2737
2739
عنوان

میخام بهش پیام بدم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 105 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی التماسشون میکنم خیلییی..من حاجتم خیلی محال خیلییییی...ممنونم گلم

پیش ما محاله ولی خدا ی جور معجزه میکنه ک فکرشو نمیکنی من دلم بدجور شکسته تیکه تیکس بخدا قسم😔بعد نامزدیمون ک خراب شد گفتم رفت ک رفت شبو روزم گریه بود ولی الان دکتر باز بهش امید داده ک دارو مصرف کنه تا ببینم چی میشه

قشنگای مننننن😭💔میشه دعا کنید منو حامد بهم برسیم عقد کنیم و دست تو دست هم بریم پابوس امام رضا بگمممم نگااا اخرش رسوندیمون بهم 😭😭😭💔نگا اخر سر قولم موندم اومدم ب کبوترات گندم بدمممم 😭💔بابا رضا جونمممم من حامدو از تو میخوام دست رد ب سینم نزن دورت بگردم
ای جان خوشحالم برات عزیزم 

فداتشم انشالا توهم ب مراد دلت میرسی و بهت پیام میده عزیزدلم توحید خوندم برات

قشنگای مننننن😭💔میشه دعا کنید منو حامد بهم برسیم عقد کنیم و دست تو دست هم بریم پابوس امام رضا بگمممم نگااا اخرش رسوندیمون بهم 😭😭😭💔نگا اخر سر قولم موندم اومدم ب کبوترات گندم بدمممم 😭💔بابا رضا جونمممم من حامدو از تو میخوام دست رد ب سینم نزن دورت بگردم
2742
پیش ما محاله ولی خدا ی جور معجزه میکنه ک فکرشو نمیکنی من دلم بدجور شکسته تیکه تیکس بخدا قسم😔بعد نام ...

انشلا ک حالش خوب شه و تا ابد کنار هم با عشق زندگی کنین عزیزم.خدا واسمون معجزه میکنه

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
انشلا ک حالش خوب شه و تا ابد کنار هم با عشق زندگی کنین عزیزم.خدا واسمون معجزه میکنه

انشالا فداتشم ب حق امام رضا🥲❤

فداتشم انشالا توهم ب مراد دلت میرسی و بهت پیام میده عزیزدلم توحید خوندم برات

عزیزم بخدا الان خواستم همینو بهت بگم ک برام دعا کنی بهم پیام بده 

من اونو ب ی دنیاام نمیفروشم اینقدر دوسش دارم

قربونت 😘

پیش ما محاله ولی خدا ی جور معجزه میکنه ک فکرشو نمیکنی من دلم بدجور شکسته تیکه تیکس بخدا قسم😔بعد نام ...

الهی خیلیییی زود حالش خوب بشه 

دوباره با هم باشین 

همین روزا خبر خوش بشنوی قشنگم 

2740
عزیزم بخدا الان خواستم همینو بهت بگم ک برام دعا کنی بهم پیام بده  من اونو ب ی دنیاام نمیفروشم ...

ایشالااااا قشنگمممم

الهی خیلیییی زود حالش خوب بشه  دوباره با هم باشین  همین روزا خبر خوش بشنوی قشنگم

ای خدااا از دهنت بشنوه🥺🥺🥺🥺

چقد منم دلم براش تنگ شده😓 ولی من دیگ نمیتونم پیام بدم حق ندارم.....حداقل تو تلاش کن واسه رابطتون

وای تو منی یا من تو؟ 

دلم میخواد اونایی که جدامون کردن نفرین کنم ولی اصلا دلم نمیاد نمیتونم وای 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

اسی راهکاری که همیشه جواب میده اینه واسه من

وقتی انلاینه

اسمشو صدا میزنم بعد ۵ ثانیه پاک میکنم بعد سین میزنه میگه بله؟میگم اون لحظه کارت داشتم

اگه بازم خیلی گرم نگرفت یه بحثی باز میکنم که دوباره کل کل کنیم چون اینطوری میشه آشتی کرد

مثلا بگو اون لحظه کارت داشتم

بعد میگه ۵ ثانیه پیش تا الان چقدر گذشته مگه

بگو تو میتونستی همون ثانیه سین بزنی

ولی شاید سرت یجای دیگه مشغوله..

بعد هی اون میخواد ثابت کنه لا کسی حرف نمیزنه یهویی آشتی میکنید😂😂😂😂😂

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂
2706