2752
2734
عنوان

میخام بهش پیام بدم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باید تلاش کنم؟ اون وقت اگ حس کنه آویزونشم و خودشو طاقچه بالا بذاره چی؟؟؟ مگ اون نباید پیام بده ال ...

تقصیر کدومتون بود؟

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2731
میشه بگی کدوم سوره و چ نمازی خوندی منم همینکارو کنم؟😂😪

۱۰۰۲۱ یا ودود ب نیت محبت خودتو و خودش 

سوره مزمل و خیلی دعا خوندمممم اوووو 🤦‍♀️😂تا پیام داد

برا بختم دعا میکنید🥲💔ی همسر صالح و دلپاک ...
ای خدا😔😔😔😔

😓تاپیکتو دیدم الان ک دیشب گذاشتی واسه حاجت..امروزم ی شنبس..میخونمش دعام کن

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
😓تاپیکتو دیدم الان ک دیشب گذاشتی واسه حاجت..امروزم ی شنبس..میخونمش دعام کن

قربونت بشم😔

اره گلم حتما انجام بده ب دل صاف و پاک حتما نتیجه میگیری بخدا قسم من محال بود بهم پیام بده معجزه شد برام

اخر امشب ساعت ۳ پاشو برو تو حیاط یا بالکن امتم رضا از ته دلت قسم بده خواهرش ب نیت حاجتت فداتشم

انشالا ک حاجت روا میشی❤🥺

قربونت بشم😔 اره گلم حتما انجام بده ب دل صاف و پاک حتما نتیجه میگیری بخدا قسم من محال بود بهم پیام ...

خیلی التماسشون میکنم خیلییی..من حاجتم خیلی محال خیلییییی...ممنونم گلم

داش با اینا میتونم بردپیتو ب همسریم دربیارم ک😂😂😂😂😂

🥲گفتم ک خیلی خوندم 

من واقعنی میخوامش کلا همدیگرو میخوایم نامزدیمون سر آزمایش خراب شد تموم شد همه چی ولی با دعا و نماز و .... از خدا خواستم برگرده 🥲💔