2737
2734

همسر من براش مهم نیست. اما خودم یکی از دغدغه هامه... 

خدا ان شالله اول ب همه فرزند سالم و صالح بده بعد جنسیتی ک دوست دارن 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه از همسراتون بپرسید دقیقا تو جامعه امروز فرق دختر پشر چیه ؟؟؟ این حرفا واسه قدیم بود که پسر میر ...

هیچی پسر رو زحمت میکشن بزرگ میکنند بعد تحویل عروس میدن بعد میشینند منتظر ببینند عروس اجازه میده پسرشون سر بزنه به خانواده اش یا نه 

همین تاپیکهای اینجا رو ببینید گویای همه چیزه 

بله میدونم درست میگید اصلااا مادری که پسربارداره انگارابهت داره ولی مادری که دختربارداره میگن اخی عی ...

والا ما که ندیدیم اطرافمون.  جز اون شوهر ذلیلای که بخاطر پسر دوستی شوهرشون میرن IVF و.. انگار از خودشون راضی نیستن دلشون میخاد پسر بیارن وگرنه هیچ فرقی نداره

2731
والا ما که ندیدیم اطرافمون.  جز اون شوهر ذلیلای که بخاطر پسر دوستی شوهرشون میرن IVF و.. انگار ا ...

خداروشکر  ک ندیدی.اما من  دیدم بنظرم اگه شوهر اون جنسیتی که دوس نداره بشه کلا به حاملگی خانوم توجه نمیکنه 

2740
والا ما که ندیدیم اطرافمون.  جز اون شوهر ذلیلای که بخاطر پسر دوستی شوهرشون میرن IVF و.. انگار ا ...

کدوم کشورزندگی میکنی که ندیدی 😂😂....بعدشم توداری جواب خودتو به خودت میدی منم الان همبن وگفتم دیگه جنسیت مهم نیس تومیکی چرا نباید دوس داشته باشیم جنس دلخواهمونو ....خوبی؟؟؟؟

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر عزیزم.چند ماه رژیم گرفتی؟

منم دوس داشتم پسر کارهای ای یو ای وانجام دادم یه مرحله هم رفتم باردوم یه هفته قبل ای یو ای خودم باردارشدم گفتم حکمت خدا چیزدیگه ای بوده نخواسته من ای یو ای کنم 😄😄

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر عزیزم.چند ماه رژیم گرفتی؟

ببینمن سر بچه اولم رژیم گرفتمشد دختر پنج ماهه بودم تو دلم مرد دومی رژیمگرفتم شد دختر اما کارایی کردمدکه اشتباه بود و اینبار چندتا کار مهم کردم اگر بخوایی بگم وگرنه نوشتن برام سخته

خداروشکر  ک ندیدی.اما من  دیدم بنظرم اگه شوهر اون جنسیتی که دوس نداره بشه کلا به حاملگی خا ...

مرسی دلیلش ذوق بابام برای پسر دار شدنش بود که چقدر نذرو نیاز کرد پسر دار که شد پشیمون شد ی داداش معتاد ولگرد و بداخلاق روزی هزار بار میگه کاشکی توهم دختر بودی . اره خبر مرگشون انگار نه انگار که خودشون جنسیت تعیین میکنن من در حالی که مطمنم شوهرم پسردوسته طبق حرفای قبل از بارداری میزد اجازه ندادم حتی به زبون بیاره بگه پسر دوس دارم 

شوهر من میگه فقط پسر  حتی لفظی م که بهش میگفتم حالا اگه دختر دار شدیم چی میگه نه نه فقط پسر من ...

آفرین عزیزم که به خاطر اینکه اگه دختر شر سقطش میکنی

چجوری میتونی در مورد گرفتن جون بچت فکر کنی اونم یه خاطر اینکه جنسیت دلخواه شما نیست

به خدا اعتماد کن عزیزم قطعا خدا صلاح بندش رو بهتر میدونه که چه جنسیتی بده 

2706