2733
2734
بهم خیانت میکنه با زن‌های مطلقه و زن‌هایی که هنوز طلاق نگرفته بودن و متارکه کرده بودن و بچه هم داشت ...

هنوز با این مرد داری زندگی میکنی؟ اگه شرایطش رو داری جدا شو وگرنه هم خودتون و هم دخترتون آسیب میبینید. اسی بدت نیاد ولی همچین کسی ممکنه به دختر خودشم نظر داشته باشه.😢💔

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
با ایشالا ماشالا نمیشه یه آدمو بدنیا اورد و بدبخت کرد دوس ندارم دخترم تاوان اشتباهات پدرشو بده

عزیزم یه نگاهی به تاپیکهات کردم و خیلی دلم گرفت

فکر نمیکنم مشکل شما این باشه که بچتون دختر باشه یا پسر

چون پسرم باشه رفتارهای پدرش براش مشکل ایجاد میکنه و حتی ممکنه از پدرش الگو بگیره

همسر شما مشکل جدی داره. به نظرم یه فکر جدی به حال رابطتون بکن عزیزم، اینجوری ذره ذره آب میشی که داری این اوضاع رو تحمل میکنی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه نگاهی به تاپیکهات کردم و خیلی دلم گرفت فکر نمیکنم مشکل شما این باشه که بچتون دختر باشه یا ...

دقیقا همینه😔

فقط شرمنده ی خونوادمم

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
دقیقا همینه😔 فقط شرمنده ی خونوادمم

عزیزم من شما رو تشویق به طلاق نمیکنم هیچوقت هم تا حالا اینکارو نکردم. ولی میگم قشنگ بررسی کن ببین باید چیکار کنی؟ چه کاری به صلاحته؟ با چند تا روانشناس خوب مشورت کن ببین دقیقا باید چیکار کنیَ، باید توی این زندگی بمونی یا نه.

مطمئن باش خانوادت دوست دارن خوشبختی تو رو ببینن نه اینکه به خاطر شرمندگی خودت رو داغون کنی. 

2731