2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نه جنسیت مهم نیس فقط خوشکل باشه سالم باشه دختر باشه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
مردا اکثرا پسر دوستن اوناییم که میگن فرقی نداره اکثرا راستشو نمیگن

اوناییکه  پسردوستن بچه مریض ندیدن تونزدیکاشون که بفهمن فقط سالم باشه بایدهزارباربکی شکر 

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوناییکه  پسردوستن بچه مریض ندیدن تونزدیکاشون که بفهمن فقط سالم باشه بایدهزارباربکی شکر

حرفتون که حقه ولی من چیزیو گفتم که تو جامعه جا افتاده

😃درمان رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی در تاپیک اخرم😃
2740

ان شاءالله همه بچه ها صحیح و سالم باشن من اصلا جنسیت برام مهم نیس اما میشه از ته دل دعاکنین اگه خدا بهم بچه ی دیگه داد سالم و صالح باشه اگه خدا صلاح دونست چیزی بشه که همسرم دوس دارن

شوهر من میگه فقط پسر  حتی لفظی م که بهش میگفتم حالا اگه دختر دار شدیم چی میگه نه نه فقط پسر من میدونم پسر میشه یه کاری میکنیم پسر بشه😑

خودشم خواهر نداره سه تا پسرن جاری مم دوتا پسر داره 

منم اصلا دلم نمیخواد بچه چون به زندگیم مطمئن نیستم ولی میدونم اگر روزی دختردار بشم بدبخت میشه چون تربیت دختر خیلی سخت تره و اگر پدر همراه و درستی نداشته باشه زندگیش نابود میشه

اگر روزی باردار شدم دختر بود سقطش میکنم چون واقعا گناه داره

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2706