2733
2739
عنوان

چرامن هیچ دوستی ندارم باهاش برم بیرون، کافه، خرید و... 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دانشجو بودم خوب بود میتونستم ارتباط بگیرم ولی الان توحسرت اینم که بایکی برم بیرون حرف بزنیم باهم 🥺

منم همینم 

و بخاطر همین خیلی دلم میخواد حداقل پسرم با یکی دو نفر که به درد بخور باشن دوست باشه بازی کنه و مشغول باشه ولی متاسفانه دور و اطرافم کسی نیست اونم فعلا تنهاست و خیلی هم براش ناراحتم

نظرم اینه همه ادمها به یکی دو تا دوست صمیمی و پایه نیاز دارن. دوست که غریبه باشه و باهاش راحت باشی نه قوم و خویش و خواهر و زنداداش که اقوام هستن و بحثش جداست

الان من یه خاله دارم سن هامون نزدیکه و خییییلی با هم خوب و صمیمی هستیم ولی هنوز دلم یه دوست غریبه ولی پایه میخواد 

گاهی وقتها با یه دوست غریبه حرف هایی میتونی بگی که شاید با یکی که از اقوام هست و صمیمی هستید نشه اونها رو گفت بخاطر معذوریات فامیلی 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
25سالمه فقط دوست فامیلی داریم اونم درخد یه گروه یا سالی ماهی یبار دیدن

تجربه ثابت کرده تنها موندن خیلی بهتر از اینه که آدمای اشتباه رو کنارمون نگه داریم

هیچوقت از سر تنهایی دوست انتخاب نکنین

بگردین یکی که لایقه رو انتخاب کنین

نه از سر ناچاری که باهاتون بیاد خرید

2740
2706