2737
2734

همونیم‌که بخاطر دندونم نمیرفتم بیرون باهاش یجورایی مجبوری رفتم 

همه چیز خوب بود و دوستانه چون اولین بار بود همو میدیدیم 

قیافش باب میل من نبود ولی چه از نظر شغلی چه خانوادگی مورد مناسبیه قیافه بدی نداره قدش بلنده بور و چشم ابیه که به نظر من پسرای چشم ابرو مشکی خیلی جذاب تر هستند 

نمیدونم ادامه دیدا بکنه یا نه زیادم چت نمیکنم چون هنوز تصمیم قطعی نگرفتم 

خودش همکارمه معلمیم و موسسه مشاور و کنکوری داره مادرش روانشناس و پدرش رئس دانشگاه و خواهرش پزشک 

از نظر خانوادگی خیلی بالا تر از منن من پدر مادرم جدا شدن با خانواده پدری زنذگی میکنم پدرم ازدواج کرده و بنا هستش سطح خانوادمون پایین تره ولی خب مادرش پیش قدم شده برای خواستگاری راستش ۴ سال منتظر جوابم بودن خودش امروز گفت بعد ۴ سال فکر نمیکردم قبول کنی 

خلاصه که دیشب خیلی تاپیک زدم و خیلیا رو نگران و ناراحت کردم گفتم در جریانتون بزارم دوباره تاپیک زدم که بچه های دیروزو پیدا کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از کجا میشناختنت ک اومدن خاستگاری اصلا این خواستگارای‌خوب رو از کجا پیدا میکنید. خیلی قشنگید؟

نمیدونم هواستگار خوب محسوب میشه یا نه ولی از اشنا های خیلی قدیمیمون هستن

همونجوری موند و هنوز حرفی نزدیم احتمالا خانوادش تماس بگیرن

بنظر من با شرایطی که داری بهترین گزینه ست .اگه اخلاق و رفتارش قابل قبوله قبول کن‌نامزد کنید تا بیشتر آشنا بشید

2740
اگه پسر درستی هست ،خب دردت چیه با این وضع خونوادگی ،طاقچه بالا میزاری

طاقچه بالا گذاشتن نیست از نظر من اونم تقص هایی داره و دیروز که دیدمش هم یسری برخوذد هایی داشت که زیاد باب میلم نبود البته از بی تجربگیش بود

2706