2733
2734
عنوان

ارتعاشات نام

365 بازدید | 44 پست

بارها در این مورد مطالب ها شنیدم،ولی هر بار با سئوالاتی که به فکرم میرسه انکارش میکنم.

می خواستم بدونم تا حالا کسی با تغییر نام نتیجه گرفته.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
توی ایتا ینفر هست که در این مورد متخصصه. میگه نام و موارد اینجوری خیلی اهمیت داره

بله ،اما انگار هنوز اونطور که باید کسی این مسئله را برای حل مشکلات جدی نگرفته و واقعا سخته بخواهی خلاف نظر دیگران عمل کنی.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
بله ،اما انگار هنوز اونطور که باید کسی این مسئله را برای حل مشکلات جدی نگرفته و واقعا سخته بخواهی خل ...

مردم مسائل ماورایی رو زیاد قبول نمیکنند و همه‌ی ذهنیتها مادی شده متاسفانه

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.

من شنیدم از یه بنده خدا که به تجربه تو کارش دیده بود اسم‌های فرشته ، پری ، پریوش ، فائزه  اگه کسی داشته باشه دچار مشکلات میشه چونکه با صدا زدن اینها موجودات دیگه هم جذب میشن

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2706