2733
2734
عنوان

ستاره هستم همونی که بخاطر دندونم نمیرفتم با خواستگارم بیزوت

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 32 پست
دختر خوبی هستی چطور مثل شما با همت بشم همش از درس خوندن طفره میرم همش الکی میام نی نی سایت چیکار ...

تنها فکرت این باشه که باید خودمو‌نجات بدم همین به هیچ چیز دیگه ای فکر نمن تنها راه نجاتتو تو درس خوندن ببین

اهان یکی از دندون های جلوییم از داخل پوسیده و‌ تغییر رنگ داده کامپوزیت هم کردم بدتر شد بابد روکش یا ...

این مگه عیبه که اینقدر ناراحتی دختر

ی روکش بکن و فوق هر سه چهار سال روکش عوض میکنی

خیلیا تو تصادفات و سوانح دندونهای جلوشون آسیب میبینه بچه فامیلمون ۱۰ سالشه تو مدرسه زدن تو دهنش درون جلوش شکسته و الان روکش کردن مثل روز اوله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهت میاد اعتماد به نفست پایین خودتو باور نداری قبول نمیکنی خودتو

اره خیلی زیاااد و دست خودم‌ نیست پیش زمینه هایی از بچگی راجب ازدواج‌ دارم که اصلا درست و منطقی نیستند و عذابم‌ میدن

2731
این مگه عیبه که اینقدر ناراحتی دختر ی روکش بکن و فوق هر سه چهار سال روکش عوض میکنی خیلیا تو تصادفا ...

تاپیک های قبلیم‌گفتم خانوادم از نظر مالی تحت فشارم میذارن

باید بیشتر بشناسمش نمیتونم تصمیم بگیرم فعلا

کسی که ۴ سال منتظر بوده برا جواب شما و با این وجود که  ببخشید خودت میگی از همه لحاظ پایین‌تری به نظر خانواده موجهی داره و خودش هم همینطور

البته اصلا منتظر مورد بی عیب و نقص نباش که نیست

استخاره بزنید و تحقیقات مرسوم رو داشته باشید و بعد جواب قطعی 

تازه میخوای ی سال هم آشنا بشی

خیلی حوصله کردن تا حالا

اره خیلی زیاااد و دست خودم‌ نیست پیش زمینه هایی از بچگی راجب ازدواج‌ دارم که اصلا درست و منطقی نیستن ...

بخاطر ازدواج ناموفق پدر و مادرت بد بین شدی

منطقی باش و ندار گذشته تلخت به آینده سرایت کنه 

خوب معلم هستی درسته؟ خودت انجام بده بدون اینکه بفهمن ی پاداشی چیزی  یا ی مقدار از حقوق هزینه ...

متاسفانه خواهر معلول دارم و هزینه هاش زیاد و‌ هیچی نمیتونم پس انداز کنم

بخاطر ازدواج ناموفق پدر و مادرت بد بین شدی منطقی باش و ندار گذشته تلخت به آینده سرایت کنه 

اره دقیقا بخاطر این که من اصلا تو خانواده بزرگ نشدم و حتی خونه دوستام میرم با ۲۴ سال سن بعجب میکنم زن و شوهر میبزنم میگم عه اینجوریه تو یه خونه زندگی کردن؟ اینجوری حرف میزنن 

خیلی چیز های دیگه هست که من نمیدونم و بدبینم

متاسفانه خواهر معلول دارم و هزینه هاش زیاد و‌ هیچی نمیتونم پس انداز کنم

یآدم اومد خواهر معلولیت که پر توقع هست؟

مگه اون میدونه چقدر حقوق میگیری؟

همیشه نه فقط الان ی درصدی از حقوقت رو اصلا تو زندگی نیار 

به هیچ عنوان

بدار برا مبادا و خرجهای ضروری مثل دندونت

کم کم توقع خواهرت میاد پایین

چه خدایی ببینی چه از نطر عرف شما خیلی زیاد مسئول برآورده کردن توقعات بی‌جای خواهرت نیستی عداب وجدان هم نداشته باش و در حد متعارف بهش رسیدگی کن ولی یادت باشه اصلا خودتو فراموش نکن

من سه بار تا حالا تاپیکت رو دیدم🤦‍♀️😂

ایشالله هر چی مصلحت و صلاحه برات رقم بخوره  عزیزم

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
من سه بار تا حالا تاپیکت رو دیدم🤦‍♀️😂 ایشالله هر چی مصلحت و صلاحه برات رقم بخوره  عزیزم

اخه یسری از بچه های پریشب بهم پیام میدن حس کردم ندیدن هنوز تاپیکمو😂

2706