2737
2739

وقتی دعوا مون میشه جدیدا هم به داداشم زنگ میزنه وقتی بحث و  دعوا شدید و طولانی و بالاگرفته ای میشه زنگ اونا میزنه و گله میکنه من دیگه از بس اینکار کرده اصلا برام مهم نیست و نمیترسم و از چشمم افتاده کلا..قرار بود خانواده ش این هفته دعوت کنیم بخاطر اینکه اونا چندباری مارو دعوت کردن اما دیگه  دعوت نمیکنم اصلاااا.. تا حالا به مامانم زنگ زده یه بار به خواهرم یه بار به داداشم طی زمان های مختلف مثلا چند ماه یک بار گذشته 

شاید دعواها مقصرش تو باشی

دعوا نکن 

آروم باش

دنبال تلافی هم نباش

سعی کن با آرامش زندگی کنی نه با دعوا و تلافی فلان کار و ...

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ازش دلیل نخواستی؟!

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2738

شوهر بی شعور منم این کارو کرده زنگ زد به بابام گفت از سرکار اومدم خسته و کوفته منو گرفته زده به احترام شماست نمیزنمش

من مردمو زنده شدم جلو بابام مردم از خجالت 

فک کن مرد گنده نمیتونه زنشو تو دعوا کنترل کنه زنگه پدرزنش میزنه

سری بعدی ایشالا خودم به خانوادش زنگ میزنم 

زنگشون میزنم میگم نمیخامش بیاین ببرینش

چند بارم بهش گفتم تلافی این حرکتتو یجا در میارم وقتی میگم خیلی میترسه و هی میگه خودتو کوچیک میکنی 

منم گفتم تو خودتو کوچیک کردی مگه چی شد

هزار بار گفتم نگو میگه میگم که دیگه فلان کار تکرار نکنی 

چه خاله زنکه.ببخشیدا

حالا دعواتون سر چی هست؟!

مشاوره رفتید؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2706