2733
2734
عنوان

خروس داداشمو سر بریدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2707 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم مردم زیادی احساسی شدن یا من زیادی بی احساس😂😂 خو خروس واسه خوردنه‌ دیگه

خودت سالها با یه موجود زندگی کنی فرق داره وگرنه منم میگم مرغ و خروس و گوسفند رو باید خورد 

جان و جهان من تویی   
2740

چرا نگفتن بهش😐من مرغامو ک میخوام بکشم اولش کلی عکس و فیلم میگیرم بوس میکنم پرشون رو یادگاری  قیچی  میکنم بازم موقع  کشتن گریه م میگیره  خب بچه شوک شده

خدا در همین نزدیکی ست
اره نمیدونم  دیگه سر بریدن ولی خوش مزه بود

الان با ابن حرفت مطمئن شدم خانوادگیاز مشکل روانی رنج میبرید😐 البته رنج که نه دارید لذت میبرید! 

داداش بدبختمم گیر شما افتاده 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
انتظار دارن خودشم اونو میخورده میگن. غذا نخورده از دیروز

تو اسلام من جایی خوندم که نباید گوشت این حیوون ها مثلا خروس و گوسفند که بزرگ کرده آدم و رابطه عاطفی داره خورده چون اون فرد قصی القلب میشه 

چه مادر پدر بیفکر و خودخواهی 

حالا خروس نمیخوردن نمیشد؟ 

واقعا حالم بد شد

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
2706