2752
2734
عنوان

شما باشید میرید؟🤔

612 بازدید | 27 پست

شوهرم اربعین میخواد بره کربلا چون هرسال رفته ، من باردارم بنظرتون من بخام برم سختم میشه؟ خیلی دوست دارم برم اولین سالی هست اگه بخام برم ، دوسداشتم بعد ازدواج بریم ک‌ باردارشدم چیکار کنم شما بودید میرفتید با وجود بارداری؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه شوهرتونم باید کنارتون بمونن

هرسال رفته اخه نذر داره ، اگرم خودش برع من مشکلی ندارم ولی دوسدارم منم برم اما چون باردارم ممکنه سختم باشه🤦🏼‍♀️

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2731
نه عزیزم اصلا نری برات خطر داره سه ماه اول سقط خیلی احتمالش هس دور از جونت.انشالا سال اینده با بچه ب ...

شهریور ماه فککنم اربعینه تااونوقت حدودا ۶ ماهه م ممکنه باز خطرباشع؟

شهریور ماه فککنم اربعینه تااونوقت حدودا ۶ ماهه م ممکنه باز خطرباشع؟

اره عزیزم خطر داره یوقت بچت زود رس میشه خدانکرده

اِلهی و رَبّی مَن لی غَرُک:(خدایا جز تو من کسی رو ندارم.)🙏💚
اره عزیزم خطر داره یوقت بچت زود رس میشه خدانکرده

پدرش اینا اونجا موکب دارن دوسداشتم برم امسال ظاهرا نمیشع ، هرچی خیره انشاالله🥲

پدرش اینا اونجا موکب دارن دوسداشتم برم امسال ظاهرا نمیشع ، هرچی خیره انشاالله🥲

خب عزیزم انشالله هرچی خیره برات اتفاق بیوفته

اِلهی و رَبّی مَن لی غَرُک:(خدایا جز تو من کسی رو ندارم.)🙏💚
خب عزیزم انشالله هرچی خیره برات اتفاق بیوفته

ممنون گلم

هرسال رفته اخه نذر داره ، اگرم خودش برع من مشکلی ندارم ولی دوسدارم منم برم اما چون باردارم ممکنه سخت ...

کاش میشد تنهاتون نزارن مطمعنا راحت نمیشه سفر در بارداری انشالله بچتونو سالم سرحال زودی بگیرین بغلتون

کاش میشد تنهاتون نزارن مطمعنا راحت نمیشه سفر در بارداری انشالله بچتونو سالم سرحال زودی بگیرین بغلتون

شوهرم خودش میگه نمیرم چون تنها میمونی دلم برات تنگ میشه ولی خودم گفتم چون هرسال رفتی و نذرتو ادا کردی امسالم برو ،،حالا فعلا معلوم نیس چی بشه...

ممنون عزیزم

بنظرم بستگی به شرایط داره.. اینکه مثلا اونجا جا و مکان دارید که راحت و خوب باشه براتون؟ اونجا تنها میمونید یا شوهرتون هم باهاتون و کنارتون هست؟ یا مثلا اگه میخواین دم روز اربعین برید حرم خیلی شلوغه و فشار میاد بهتون.. باید بذارید خلوت تر شه برای حرم رفتن.. 

2706