2737
2734

سفیده تخم مرغ گذاشتم تو قفسشون وحشی شدن پرواز کردن اینور اونور صدای فس فس درآوردن 😒😒

بعد چهارروز چرا عادت نکردن پس؟؟غذاشونم خیلی کمه همش تو استرسن به یه صدای خیلی ریز هم واکنش نشون میدن 

هفت ماهشونه نرو ماده هستن

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

😂😂😂وااای خدایااا قربونش عیحت.عیفتسفخیگ

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴روزه خریدی؟

عادیه زمان برهستش آب و غذاشون رو سعی کن فقط خودت عوض کنی محیط اروم نگهشون دار به هیچ عنوان سعی نکن بهشون دست بزنی یا بجز غذا دادن نزدیکشون بشی 

و اینکه پرنده هایی که دستی نیستن اونقدری که فکر کنی راحت نمیشن باهات فقط درحدی که دیدنت نترسن و گاهی اوقات برای غذا نگات کنن و صدات کنن

2728
۴روزه خریدی؟ عادیه زمان برهستش آب و غذاشون رو سعی کن فقط خودت عوض کنی محیط اروم نگهشون دار به هی ...

پس هیچوقت دستی نمیشن؟؟

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
پس هیچوقت دستی نمیشن؟؟

نه عزیزم 

برای دستی شدن باید سن کم باشن و اینکه ۷ماهه رو به سختی میشه دستی کرد اما اینکه دوتا هستن نمیشه دیگه چون هم زبونشون هست و چه نیازی ب ارتباط باماها دارن