2752
2739
عنوان

اگ کارمو تمدید کردم بکوبین تو دهنم

405 بازدید | 21 پست

۳ ماه و ۳۰ روز دیگ مونده تا تموم شه روزشماری میکنم

خانوادمم اصرار ک دختر نباید بیکار بمونه

اگ تسلیم خاستشون شدم و طرحو تمدید کردم بکوبین تو دهنم ن اصلا بکوبین تو مغزم خلاص شم ازین زندگی برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا این‌قدر متنفری 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731
2740
چون از پسش برنمیام  هم تو هر شیفت تعداد مریضا زیاده ۸_۹ تا مریض خیلییییی زیاده هم اینکه تعداد ...

اگه اذیتی نرو . درکت میکنم منم شغلمو کنسل کردم چون اذیت بودم ب حرف کسی هم اهمیت ندادم 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....
عشق پرستاری بودی الان چرا نظرت عوض شده عزیزم

اینقد ک اذیتم کردن بی عدالتی دیدم تهمت دیدم  

فشار کاری زیاده گاهی حس میکنم نمیتونم کارارو تا اخر شیفت تموم کنم شیفتامم اینقدر زیاده هر روز سرکارم

از کجا فهمیدی😅

🙂 پرستارا طرح دارن دیگه . البته از بستگان هم همشغل شمان در جریان بودم . میتونی ب خانوادت بعد بگی بیمارستان قبولم نکرده میگه نیرو مازاد دارم 😄

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....