2733
2739
عنوان

اعصابم بشدت خورده از دیشب نخوابیدم

341 بازدید | 24 پست

یه زن مسنی از مادر شوهرم مراقبت میکردن وقتی مادرشوهرم زنده بود...حدود دوسال گذشته‌‌‌...مرتب به شوهرم برا کارا مادرش ز میزد‌‌‌‌....منم دلخور شدم چرا بمن زنگ نمیزنه و به شوهرم زنگ میزنه...

حالا دیشب چون به یکی گفته بود دوست دارم بچه اش رو ببینم رفتم پیشش ...حالا دیشب شوهرم میگم تو که با اون مثل خروس جنگی بودی چرا رفتی پیشش‌‌‌‌....یعنی میخوام بایت این حرفش ادبش کنم نمیدونم چطور...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بخاطریک از دیشب نخوابیدی سر این حرف ناراحت شدی

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740
بخاطریک از دیشب نخوابیدی سر این حرف ناراحت شدی

اره بخدا چون بشدت خسته ام از صبح تا شب دست تنها بچه ها رو بزرک میکنم ..خودشم نیست ‌‌‌عوض خسته نباشید اینو بگه خودم قلبم مشکل داره هزارتا مشکل دیگه اینو بگه یه جور بیشعوری برام....

اره بخدا چون بشدت خسته ام از صبح تا شب دست تنها بچه ها رو بزرک میکنم ..خودشم نیست ‌‌‌عوض خسته نباشید ...

میفهمم چی میگی گاهی وقتا ی حرف کوچیک کبریت میزنه رو انبار باروت یهو بوووم منفجر میشه ادم.بنظرم سعی کن بخوابی قرص ملاتونین بخور شبا اگ نمیتونی بخوابی

فردا روز بهتریه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
میفهمم چی میگی گاهی وقتا ی حرف کوچیک کبریت میزنه رو انبار باروت یهو بوووم منفجر میشه ادم.بنظرم سعی ک ...

بخاطر قلبم آلپروزولام و کلونارپام بخاطر خانواده احمقش میخورم‌....روانیم کردند حالا هم این

بخاطر قلبم آلپروزولام و کلونارپام بخاطر خانواده احمقش میخورم‌....روانیم کردند حالا هم این

ولش کن بابا ارزش نداره سلامت روان خودت مهم تره الان بپیچی ب پاش ی چیز بدتر بهت میگه بیشتر ناراحت میشی الان فقط بگیر بخواب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولش کن بابا ارزش نداره سلامت روان خودت مهم تره الان بپیچی ب پاش ی چیز بدتر بهت میگه بیشتر ناراحت میش ...

نمیتونم...اون موقع که زنه بهش زنگ میزد بمن حق داد چرا الان زده زیرش‌‌..من به اون خانم بد بین بودم...چون دیدم یبار جلو شوهرم لباس خیلی نازکی پوشیده بود و تمام بدنش معلوم بود‌‌‌

نمیتونم...اون موقع که زنه بهش زنگ میزد بمن حق داد چرا الان زده زیرش‌‌..من به اون خانم بد بین بودم... ...

منظورش از خروس جنگی اینه ک باهم نمیساختین 

اصلا ب معنیش فکر نکرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706