2737
2739
عنوان

بیایین رفتار جاری حسودمو تعریف کنم🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 2415 بازدید | 119 پست
اتفاقا چندتا خونه و یه باغم داریم  برو بمیر

🤣😂باشه فعلا که تو از حسودی جاریت داری میمیری  

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
عزیزم واقعا چینی اقساطی حسودی داره؟😂راست گفته دیگ چینی رو منت میکنن مردم بخرن  یکی حرف خوبی ز ...

خداروشکر اقساطی هیچ جا نمیدن و نقدی خریدیم

سوزش اونا از خونه هامون و باغمون هم هست که روماشین خالی کردن حسادتشون رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر اقساطی هیچ جا نمیدن و نقدی خریدیم سوزش اونا از خونه هامون و باغمون هم هست که روماشین خالی ...

😂عزیزم همه میدونن چینی ها اقساط بلند مدتن هیچ آدم پولدار اصیلی چینی سوار نمیشه من ک ندیدم 

کارگر بودن عیب نیست. توی کشوری زندگی میکنیم که پراید سوار شدنم لاکچری محسوب میشه از بس که همه چی گرو ...

دقیقا ... همه ی حرفای دل منو زدی دمت گرم

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2728
عزیزم واقعا چینی اقساطی حسودی داره؟😂راست گفته دیگ چینی رو منت میکنن مردم بخرن  یکی حرف خوبی ز ...

حقیقت همینه اونی ک پراید داره یا پول یا دلشو نداره پژو بخره اونی ک پژو داره پولشو نداره خارجی بخره حتی چینیش وگرنه هرکیو ول‌کنی یدونه خارجی می‌خره خواسته خیلیاست من درکل آدم پر توقعی نیستم ولی ماشین چینی یه چندتاش الخصوص ماشینی ک مجردی شوهرم داشته دوستش ندارم نمیدونم لاماری و کی ام سی مدل وانت یایه ماشین دیگه بود یهو اسمش یادم رفت خلاصه همشون دوربر دوتومن پولشه ولی یچیزی عین لاماری اگه چینی ماشین شیکیه حتما ک نباید آمریکایی باشه 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
کارگر بودن عیب نیست. توی کشوری زندگی میکنیم که پراید سوار شدنم لاکچری محسوب میشه از بس که همه چی گرو ...

چقدر واقعا از این تاپیک معلوم شد فرق ادم چشم و دل سیر با ادم تازه به پول و دوران رسیده چیه👌🏻

حتی اینجا ک‌مجازیه هم ب ماشینتون حسادت میکنن میگن چینیه چ توقعی از جاریت داری سوخته فشاری شده دیگ ...

🤣🤣آره میبینی 

سطح معجول جامعه زورش به سایپا و ایرانخودرو میرسه و بازارش رقابتی شده

واگر ماشین های چینی قیمتشون بالاس هرکسی زورش نمیرسه بخره و میگن فلانه و رقابتی هم توش نیست

جالبه واقعا برام

ببین من بحثم ماشین نیست

مثلا من بچه دارشدم میدونم  خوشگلم هست و هرکسی آرزوی داشتنشو داره و بعد جاری بیاد بگه زشته 

واین خیلی تعجب برانگیز میشه

2738

اینایی که نوشتین تو حسودی کردی و فلان

دقیقا باید به چیش حسودی بکنه؟ 

بی عرضگیه برادرشوهرش؟ یا بدقلب بودن جاریش؟ 

میگه پدرشوهرم راضی نبود زمینشو ازش کشیدن، اهشون کرده، همونم از دست دادن بعد شما میگین پدرش خودش داده بتوچه؟ بابا مگه در مورد زمین پدرشوهره موضوع؟ داره میگه متلک انداخته میخوام جوابشو بدم. چرا سعی دارین زوری بگین جاریش خوبه تو بدی

خیلی داری تند میری تروخدا کسیو مسخره نکن سرت میاد  یعنی من هرکسی یکیو مسخره میکنه تن و بدنم م ...

مسخره نمیکنم حقیقتو میگم و میگم دلیلی بر حسودی نیست و داستان ازاین قراره

🤣🤣آره میبینی  سطح معجول جامعه زورش به سایپا و ایرانخودرو میرسه و بازارش رقابتی شده واگر ماش ...

خب تو نباید ناراحت شی چون جاریتو همینطوری ام خدا زده اهمیت نده ب کاراش

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من نیازی به تایید ندارمو اصلا هم تاحالا به کسی نگفتم فلان خریدم و...یادبگیر قضاوت نکنی

بحثم بروز حسادت و تخریب بقیه هست

مگه من اومدم بهش گفتم فلان چی خوبه و فلان چیز بد که سریع میگه ایرانخودرو سگش می ارزه به چینی

2706