2752
2734

تایپک قبلی گفتم یچیزایی

پسر عموم یه روز ازم سوال کرد جلو خواهرش گفت افسانه منو چقد دوست داری من هم غرورم...اجازه نداد گفتم هیچی.... 

دیگه حرف زدنش 3ماه باهام همون بود اخرین بار.. 

قهر کرد. روانی شدم ادم پسر عموش باهاش قهر باشه خو چقد سخته تازه اونم دثسش داشته باشی.. 

الان وقتی میرم خونشون میزنه بیرون از خونه.. من غرورم احازه نمیده التماسش کنم اشتی کنه... 

هرچه به خواهرش میگم پا درمیونی  کن باهام حرف بزنه. میگه اصلا قبول نمکنه. زت متنفر شده.... چکار کنم؟؟  

پای غرورت بمون مزدا مغرور ترن 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

دیگه خودت همه چیزو خراب کردی ما چی بگیم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731

خواهرش دروغ میگه این از این 

بزار دوری کنه دیگه سوالی پرسیده شما هم زدی تو برجکش ولش کن شاید خود به خود زمان همه چی رو حل کرد 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

تو که اونجوری گفتی بهش برخورده ولی اگه واقعا دوست داشت بعد چند روز عصبانیتش میخابید الان که سه ماهه فهره معلومه دوس داشتنش بچگانه س و خودشم هنوز بزرگ نشده بیخیالش شو

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

بی خیال با ش آدم کم جنبه بدرد خودشم نمیخوره

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

چ بهش برخورده

خب میگفتی پسرعمومی دیگ دوستت دارم 

ولش کن بره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

نقش پسر عمو  در زندگی:فاقد اهمیت

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706