2737
2739
عنوان

بیایین رفتار جاری حسودمو تعریف کنم🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 2450 بازدید | 119 پست
هرگز دوست ندارم حس حسادت کسی رو تحریک کنم تلاش برا ثابت کردن خودت به دیگران آرامش خودتو سلب میکنه من ...

نه گلم ما میخواستیم حس حسادت رو تحریک کنیم خیلی وقت پیشا میفهمیدن

واصلا هم نمیگفتیم 

الانم یهو شوهرم طی یه جریانی از زبونش اومد بیرون و سوختن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اسی ولش کن هم ایشونو هم جاریتو بخدا فقط انرژیتو هدر میکنی، بزار هرکی هرچی دلش میخواد بگه یا فکر کنه ...

مشت نمونه خرواره دیگه 

مردم ایران متاسفانه اکثریت همینن 

برو طرحتو پذيرش بگير برو يه طرف وگرنه تا اخر عمر همينه كه هست

شرایط مهاجرت انقد بد شده ک میرن اونورم هر روز دارن گریه میکنن 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
وقتی تو نی نی سایت میزان حمله بیشتر از میزان حق نویسنده است معمولا بوی حسادت میاد. درسته لحنش خوب ن ...

به نظر من نبود واقعا

بی سواد _کارگر چپر چلاق_دهاتی_برو بمیر

اینا کلمات یه فرد اصیل و باسواده؟!

حتی منیکه هیچ جای قضیه هم نیستم دلم یه جوری شد

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
2740
مشت نمونه خرواره دیگه  مردم ایران متاسفانه اکثریت همینن

کاش اکثریت این طور باشن ولی مثل شما نباشن❤️با عرض پوزش شبت خوش

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
به نظر من نبود واقعا بی سواد _کارگر چپر چلاق_دهاتی_برو بمیر اینا کلمات یه فرد اصیل و باسواده؟! حت ...

هرکسیو عصبانی کنی همینارو میگه حتی خود شما دوست عزیز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
نميگم مهاجرت گل وبلبله اما در دراز مدت چيزايي كه بدست مياره هزاران برابر جيزاييه كه جا ميزاري 

با خانواده بری اره ولی من کسیو ندارم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706