2733
2739

تا حالا خیلیا قلبمو بدجور شکستن یعنی واقعا بیگناه بودم کاری نکرده بودم...میزنن قلب آدمو هزار تیکه میکنن بعد از یه مدت که به خودشون اومدن تازه یاد این میفتن که عذاب وجدانشونو آروم کنن زنگ میزنن با گریه میگن حلال کن اشتباه کردم😔منم حلال میکنم اما هر وقت یاد اون رفتارو حرفاشون میفتم داغون میشم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چه خوبه حداقل میان معذرت میخوان ولی یادت باشه تو اصلا حلالشون نکردی چون هنوز یادته 

پس نه خودتو قول بزن نه به اونا دروغ بگو 

بگو حقیقتا من جای زخما بادم نمیره ....اگرم تاحالا گفتم حلال زبونی بوده من روحم هنوز باد حرفاتون میوفته درد میکشه پس بذارید نه بهتون دروغ بگم نه دل خوش کنم 

خیلی راحت بگو حلال نمیکنم ...

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
یادم نمیاد کسی ازم معذرت خواهی کرده باشه...  بهت حسودیم شد

اخه چه حسودی ای گلم ..دیگه دل برام نمونده ازبس زدن شکستن...خالم زنداداشم مادرشوهرم عشق سابقم دخترعمه امم رفیقم  واقعا خیلیا بودن به چه دردم میخوره عذر خواهی ...

باز خوبه زنگ میزنه حلالیت میخواد مادرشوهر من حلالیت نمیخواد که بماند اشتباهشم قبول نداره 

والاع میان میگن ما صلاحتونو میخوایم ما که غریبه نیستیم و فلان 

یا اشتباهشونو غیر مستقیم میگی میگن اره و فلان ولی به خودشون نمیگیرن لغنتیای مغرور 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
باز خوبه زنگ میزنه حلالیت میخواد مادرشوهر من حلالیت نمیخواد که بماند اشتباهشم قبول نداره 

اخه مادر شوهرمن سر اینکه تو خونم دستمال کاغذی نبود منو به رگبار فحش بست حرفایی زد که بگم مغزت سوت میکشه‌‌..یا خالم بخاطراینکه با داداشم دعواش شده بود زنگ زد نصفه شبی منو نفرین کرد وبد وبیراه گفت درصورتی که من کاری نکرده بودم بخاطر داداشم منو فحش داده بود ...واقعا اینا اگه حلالیت نمیطلبیدن از عذاب وجدان خلاص نمیشدن

2740
نمیدونم ولی حرفاشون بدجورآتیشم زده مگه میشه فراموش کرد😔

خب تو چرا میگی حلال کردم همون حرفی که بهت زدمو بگو بگو نمیتونم حلال کنم یادم نمیره 

خب تو چرا میگی حلال کردم همون حرفی که بهت زدمو بگو بگو نمیتونم حلال کنم یادم نمیره 

اخه روم نمیشه بعدش اینکه درست نیست نمیخوام ناراحت باشن اگه پشیمون شدن دیگه خودشونو سرزنش نکنن

اخه چه حسودی ای گلم ..دیگه دل برام نمونده ازبس زدن شکستن...خالم زنداداشم مادرشوهرم عشق سابقم دخترعمه ...

همه اینایی کهذگفتی دل منم شکوندن ولی هیچ وقت معذرت خواهی نکردن 

وقتی هم بهشون گفتم پرو بازی در آوردن