2737
2739
عنوان

دختر هفت ساله ام اینو گفت شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 136122 بازدید | 803 پست
زیاد یادم نیست ولی یادمه از چشمام و صورتم و حتی از نجابتم تعریف کرد ،  در حالیکه بچه های اون دو ...

خداروشکر 

منم از بچگی یادم نمیاد کسی تعریفمو کرده باشع🥲

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیاد یادم نیست ولی یادمه از چشمام و صورتم و حتی از نجابتم تعریف کرد ،  در حالیکه بچه های اون دو ...

نقطه*

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731
خداروشکر  منم از بچگی یادم نمیاد کسی تعریفمو کرده باشع🥲

ماشاءالله شما که هنرمندی 

هنرمندها روحیه لطیف و بسیار مهربونی دارن

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
اهان مرسی عزیزم اونو دیدم  فک کردم عکس دیگه ای دیدی ارع اون ساراس تو عکس ولی سبزه افتاده&n ...

دوتا عکسم از دختر اسی دیدم یکیش با لباس کُردی سیاه بود قشنگ بود ولی پاکش کرده

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

عزیز دلممممم 

این همش از دعواهای بچگانه بین همسن سالا یا اطرافیان بزرگسال مریض میاد که میخوان تنبیه کنن از این حرف ها میزنن یا نمیدونم برای خودشون حرف عادیه حتما برین پیش مشاور بمونه براش میشه خلا اعتماد به نفس تا آخرش 

کلی هم هی بگین چقدر قشنگ شدی یا خوشگلی یا هرچیزی پوشید و استفاده کرد ازش تعریف کنید چه پیش بقیه چه خودتون تنها بودین نزارین مسی هم مقایسش کنه یا کوچیک ترین حرفی راجب ظاهرش بزنه بهش حتی همون انتقاد 

2740

عزیزم منم دقیقا وقتی کلاس اول بودم فکر میکردم خیلی زشتم قشنگ یادمه جلو اینه وامیستادم میگفتم چرا همه از من قشنگ ترن بچه های دیگه موهاشون مرتب بود مال من چتری تو چشمام بود همیشه.. لاغر و دراز و سبزه بودم بقیه تپل و سفید.. خیلی احساس زشتی میکردم ولی همه چی تغییر کرد از هفده هجده سالگی شدم خوشگلترین دختر کلاس و فامیل خیلیم اعتماد بنفس داشتم چون خیلی همه میگفتن خوشگلی قد کشیده خوش اندام لبای غنچه موهای صاف خلاصه الان زشته از خودم تعریف کنم فقط میخوام بگم همسن دختر شما بودم خیلییییی احساس ز‌شتی میکردم حتی گریه میکردم

اللهم عجل لولیک الفرج❤️

هر روز که ار خواب پا میشی با سلام دختر قشنگم و خوشگلم چطوره روزشو شروع کن انقدر بهش اعتماد به نفس بده که دیگه نگران اینطور چیزا نباشه براش لباس های قشنگ بخر موهاشو درست کن گیر سر های ناز براش بخر

دخترت خیلی خیلی خوشگله اسی. براش اسپند دود کن و صدقه بده.

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺

خواهرشوهرم یه دختر داره که قیافش کاملا معمولیه. یه بار داشتیم میرفتیم عروسی. ۱۲ سالش بود. تو آینه نگا میکرد میگف من خوشگلترین دختره عروسی هستم.

خداااای اعتماااد به نفس 😂

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
2706