2733
2739
عنوان

چند نفر سنم کوبیدن تو سرم از کنکور باز حالم بد کردن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13494 بازدید | 622 پست
عزیزم پدر رفیقم ۴۰ سالگی کنکور تجربی داد ۴۷ سالگی عمومیشو گرفت.  خانوم ۵۰ ساله میشناسم داوطلب ...

ویس اون آدمه دو قطبی بود رو صد بار گوش کردم عزیزم هعی 

باور کن همینجا هم مراعات میکنن ولی واقعا ناراحتم از زندگیم از خودم از همه چی ک تا الان پشت کنکور هیچ گوهی نشدم تمام انرژی و روحیه و ذوقم میگیرن😭😭😭😭😭😭😭 

اون پنجاه ساله ها ب من ربطی ندارن واقعا حتی عذاب میکشم ک مجبور باشم ب این مثالا فک کنم خودم دلداری بدم 😔 هنوز امسالم معلوم نیس بیارم یا ن 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
رهگذر کی میخواد سنتو بفهمه تو دانشگاه  یچی الکی بهشون میگی اونا چمیدونن که تو اصلا چند سال برا ...

خوب بودن ؟؟من نگران اینم ک کنکور آسون بوده همه بالای ۵۰ زدن من این درصدا توی کنکور ۹۸ زدم رتبه ۳۵ هزار داد بهم🥴 

اما واقعا حالم بد میشه ب سنم فکر میکنم نمیدونم بخدا چرت نمیگم التن باز اشکام اومد 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من خوندم😐 حرفتون میزنین میگین ناراحت نشی ها  چ غلطی میکردم میشه بگی نمیخوندم چیکار میکردم ی ر ...

منم میگفتم خوندم ولی اونجوری که باید نخوندم دیروز ریدم نخونده نبودم بلد بودم سوالا رو ولی اصولی نخونده بودم توعم همینی  

مشاوربگیر شاید خلاص بشی

بستگی به اخلاقت داره شاید معتقدی رسیدن مهمه نه دیر رسیدنش برعکس من الان خانواده من میگن تا۲۵اصن هاستی بمون تا پزشکی بیاری بعدا بززگ دی میفهمی اشتبا کردی رفتی رشته چرت ولی من یه امسال موندم ولی دیگه تیرم خوب نشه به خودشونم گفتم یا میشینم تو‌خونه یا میرم هررشته ای شد من ادمی نیسم زندگیمو بزارم پای کنمور تهش ۲۵سالم شد بگم همسن و سالای منو ببین چی شدن 

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
بین من بشخصه تورو تشویق میکنم چون هنوز داری تلاش میکنی به یه جایی برسی حالا باهر سنی که داری 👏👏 د ...

مممنونم آبجی 🙂💔💔 نمیدونم چی بگم مرسی از همه کسایی ک دلداری دادین هعی خدا تازه میگم من هنوز مشخص نیست امسالم بیارم 😭😔

و ممکنه اصلا ب اون قسمت نرسم و برای همیشه بمیرم

2742
خوب بودن ؟؟من نگران اینم ک کنکور آسون بوده همه بالای ۵۰ زدن من این درصدا توی کنکور ۹۸ زدم رتبه ۳۵ هز ...

ببخشید من نمیدونستم انقد حالت بده بیشتر نمیگفتم گریت بیاد فقط نظر خودمو میگفتم زمام خوبی انگار نیس برا بحث این مورد ببخشید💔💔💔💔عذاب وجدان گرفتم

ناراحت نباش امسال ایشالله قبولی بالاخره یه روزی زحمتای توعم نتیجه میده

خوب بودن ؟؟من نگران اینم ک کنکور آسون بوده همه بالای ۵۰ زدن من این درصدا توی کنکور ۹۸ زدم رتبه ۳۵ هز ...

استادا میگن آسون بوده نسبت به سال قبل آسون تر بوده

وگرنه منی که اولین کنکورمه هرجور که باشه سوالا سخته واسم 

اونا به دید خودشون نگاه میکنن درحالی که کنکوری اینجوری نگاه نمیکنه 

من یه چنل دیدم میگفت معدل بالای ۱۹ و درصد ۳۰ پزشکی میاره. تو که پیرا میخوای نهایی رو خوب بدی میاری قطعا 

زیست رو خوب زدی ضریب ۱۲ کم چیزی نیس

میگم واقعا تو لازم نیست برای کسی جواب پس بدی که چند سالته ‌ هرچقدر باشی چه فرقی داره ، اینقد تو سن و سال غرق نباش :(

منم میگفتم خوندم ولی اونجوری که باید نخوندم دیروز ریدم نخونده نبودم بلد بودم سوالا رو ولی اصولی نخون ...

حاضری بشینی تو خونه ولی پشت کنکور نمونی .... 

من نمیدونم ولی خودم دوست ندارم برم رشته الکی بخونم🥲 و عمرا اگ برم

2740

۲۸سالگی لیسانس میگیری .اصلااانم دیر نیست .من ارشد دارم ولی باز تصمیم دارم بشینم واسه کنکور بخونم🤣🤣🤣

من اونیم که سایه هم نداشت...((اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ...))👣و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند....مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤  باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                    

حتما پیج این خانوم رو ببین بهت کمک میکنه اینجوری 

فکر نکنی

Mahboube_assaly 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
ببخشید من نمیدونستم انقد حالت بده بیشتر نمیگفتم گریت بیاد فقط نظر خودمو میگفتم زمام خوبی انگار نیس ب ...

ن عزیزم اشکال نداره 

نمیدونم چی بگم بالاخره زندگیم نابود شد دلم از خدا شکسته فقط همین باورم نمیشه ۲۴ سالمه و هنوز پشت کنکورم حتی اگ بیارم ک بعید میدونم بیارم نمیتونم سنم تحمل کنم نمیتونم حرفای بقیه ک سنت زیاده رو تحمل کنم 

حاضری بشینی تو خونه ولی پشت کنکور نمونی ....  من نمیدونم ولی خودم دوست ندارم برم رشته الکی بخو ...

بی عقلم دیع😂😐ولی اره بخدا درس خوشم نمیاد زیست دوس دارما خیییلی جذابه ولی از فیزیک ریاضی اینا متنفرم میره رو اعصابم زوری میخونم یه برنامه ببینم تو تلویزیون راجب ژن اینا میشینم میبینم ولی دوتا تست فیزیک ریاضی زورم میاد کنکورم اینا ....

چرا فکر میکنی بری دانشگاه قراره بخاطر سنت مسخرت کنن؟

توی دانشگاه علوم پزشکی پره از ادمایی که لیسانس دارن ولی راضی نبودن و دوباره کنکور دادن

دختر عموی خودم ۴سال مامایی خوند ۴سال هم کار کرد ولی انصراف داد دوسال برای کنکور خوند و تو سن ۲۸-۲۹سالگی پزشکی رو شروع کرد

2706