2737
2734
عنوان

خانوادم همیشه گیر ب خورد و خوراکم میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 25 پست

منم دختر کوچیکه م توی هله هوله خوردن زیاده روی میکنه برای همین گاهی اوقات بهش تذکر میدم چون هم ضرر داره هم میبینم مثلا برای خواهرش نگه نداشته ،باید یاد بگیره از بچه گی 

به نظرم زیاد میخوری و سهم بقیه رو نمیزاری ..‌.فقط به فکز خودتی  شاید خودت متوجه نباشی ولی بقیه ...

یادم نیس دقیق  ولی اونطور ک اون عصبی شد فک کنم سه لیوان خوردم 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادم نیس دقیق  ولی اونطور ک اون عصبی شد فک کنم سه لیوان خوردم

به نظرم یکم باملاحظه تر رفتار کن 

ممکنه بقیه اطرافیان ازت متنفر بشن بابت این رفتار 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731
ببخشید خندم گرفت،خودت باید متوجه بشی به خاطر سلامت میگن یا به خاطر مصرف زیاد 

بخاطر سلامتیم ک نیس 

خرما مگ ضرره  هنوز نخورده بهم گف مال خاهرن..  خب یعنی نخور دیگ 

بیشتر وقتا خاستم ی چیز بخورم اینکارو کردن ک دیگ هیچ لذتی تو خوردنم نمیموند🥲منم سکوت میکردم هرسری 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

به خواهر منم زیاد گیر می دادن، از اون می گرفتن می دادن به من. 

علتش این بود من به شدت بد غذا بودم هیچی نمی خوردم ولی اون همه چیز رو خیلی خیلی زیاد می خورد. یادمه یه بار سر بابام گفت چقدر ماست می خوری دعوا شد ولی اخه یهو نصف یه قوطی ماست رو خالی کرد تو بشقابش. 

حالا این حرفا مهم نیست، ولی حواست باشه ممکنه چاق نباشی ولی بعدا برات مشکلات چربی یا قند خون پیش بیاد، بیشتر از جنبه ی سلامتی غذاهای خوب انتخاب کن. 

البته بچه منم سرسفره اصلا اجازه نداره دوتا لیوان نوشابه بخوره. علاوه برضرر. قرار نیست یه شیشه نوشابه رو همون روز تمومش کنیم. . وجیزهایی مثل کاکایو صبحانه وخامه هم میگم ذره ذره بخورین . ولشون کنم‌یه خامه رو یه روز میخورن..ولی خوراکیهای مقوی مثل خرما هرچی میخواد بخوره نوش جونش...شاید زیاد پرخورمیکنی.. 

پارسا پسرمامان😍
2740

منم اهل ارومیه و کوردم 🥲تو کاربر کفش میرزانوروزی نیستی؟؟

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
منم اهل ارومیه و کوردم 🥲تو کاربر کفش میرزانوروزی نیستی؟؟

هرهبی ت یا کیژ آلی؟ 

ن از وه ناناسم

هرهبی ت یا کیژ آلی؟  ن از وه ناناسم

ته هَه ارومیه حساب گه دا😂😂میترسم شناسایی بشم طرفای شهرک شهریار اینا

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃