2733
2734
عنوان

چند نفر سنم کوبیدن تو سرم از کنکور باز حالم بد کردن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13826 بازدید | 626 پست
استادا میگن آسون بوده نسبت به سال قبل آسون تر بوده وگرنه منی که اولین کنکورمه هرجور که باشه سوالا س ...

اولین کنکورت😄🫠😔 بیخیال باز اشکام ریخت

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2731
چرا فکر میکنی بری دانشگاه قراره بخاطر سنت مسخرت کنن؟ توی دانشگاه علوم پزشکی پره از ادمایی که لیسانس ...

باورت میشه اینجا میان میگن ۱۸ سالمونه پشت کنکوریم ناراحتیم من نباشم 😭😄 وای دارم روانی میشم ای کاش اصلا گوشی پرت میکردم بیرون میرفتم ی جای دور هیچ کس دورم نباشه

همه چیز عذابم میده همه چیز 

اشتباه منو نکن، تو ۲۶ سالگی میخواستم تجربی واسه پزشکی آزمون بدم همسرم منصرفم کرد از بس گفت دیره و تازه تو ۳۲-۳۳ میشی پزشک عمومی و تا ۳۶-۳۷ بشی متخصص نمیارزه الکی وقتتو نذارو از این حرفاااا منم منصرف شدم و الان پشیمونم( اینو بگم که من دکترا تخصصی یه رشته مهندسی دانشگاه سطح الف میخونم و شانس قبولی پزشکی داشتم و موند به دلم که کاش به جا تخصص رشته ام میرفتم پزشکی) تجربه ام میگه تو بخوای یا نخوای از ۲۴ سالگی به ۳۰ سالگی و بعد ۴۰ سالگی میرسی مهمه اینه که میخوای اونموقع چیکاره باشی بنظرم ۲۴ اصلا اصلا دیر نیست

خیلی از آدمای موفق نزدیک ۳۰ وارد رشته مورد علاقه شون شدن

من منفی زدم😂 تو تاپیکم نوشتم  میخوام پشت بمونم  گریه نکن دیگه ‌

بیخیال هعی خدا ۱۸ ساله ها منو نصیحت میکنن میگن نگران سنت نباش لعنت ب من 

اولین کنکورت😄🫠😔 بیخیال باز اشکام ریخت

من از نظر خودم گفتم واقعا قصد بدی نداشتم و نمیخواستم ناراحتت کنم 

منظورم این بود که بخاطر فلسفه ترمیم معدل خیلیا دیکه پشت نموندن ، و اکثرا دانش اموزن و براشون سخت بوده مطمئن باش

اشتباه منو نکن، تو ۲۶ سالگی میخواستم تجربی واسه پزشکی آزمون بدم همسرم منصرفم کرد از بس گفت دیره و تا ...

نمیدونم چی بگم خواهر ببخشید اما دیگ اصلا حس دیروزم ندارم برعکس کاری کردن باهام فقط اشکام میرزه خدا منو بکشه اگ دروغ بگم فقط اشکام میاد تمام ذوق و انرژیم رفت 

فقط برو دانشگاه یه رشته ای بخون بیشتر برو دنبال مهارت حالت بهتر میشه. خیلی افکارت رو محدود نکن بزار زندگی کنی، زندگی فراتر از این چیزاست. یادمه شما رو. تو دور باطل گیر نکن اینجوری راکد میمونی. برو تو دانشگاه راه برات باز میشه. الان با پیام نور رشته های عادی اپلای میکنن معدل بالای 16 بورس میگیرن میرن شما زیاد سخت گرفتی داری خودتو شکنجه میکنی. بذار تموم شه بره. برو دنبال زندگیت. افکارت رو عوض کن. اون چیزی که باید برات خوب باشه رو پیدا میکنی. رشته های تاپ رو ول کن 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
ن عزیزم اشکال نداره  نمیدونم چی بگم بالاخره زندگیم نابود شد دلم از خدا شکسته فقط همین باورم نم ...

نه بابا قبول بشی اوکیع تو دانشگاه کسی سن نمیپرسه این مرحله پتشت سخته تو این همه تحمل کردی یکمم روش ولی دم پشتکارت جدی جدی گرم من سر ۱سال میگم سرمو بزنینم نمیخونم دیگه بزارین برم ته سرم به سنگ خورد چشم میام ۲۷سالگی دوباره برا کنکور میخونم💔خوشم نمیاد هی بگن ما تجربه کردیم تو استفادع کن من به دنیانیومدم از تجربه بقیه استفاده کنم 

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
😐😐😐 من قصد ناراحت کردنت رو نداشتم اصلا 

نداشتی میدونم ی کاربر دیگ بود بنده خدا میگفت دخترم متولد ۸۲ درصداش ده برابر بهتر از من می‌گفت حالش بده و ... گفت توروخدا ازش چیزی نگو حالم بد میشه ایشونم قصد نداشت ناراحتم کنه ولی ناراحت شدم میدونی چرا چون صد برابر شرایط دخترش بهتر از من بود از سنش بگیر تا درصداش ب خودم گفتم رهگذر خاک دو عالم تو سرت پس من حالم چطور باشه

2706