2737
2739

من یه دخترم که با هزاران مشکل و کمبود خانوادگی بزرگ شدم با زجر و فقر و یه پدر معتاد خودم خرج خودمو دادم رفتم دانشگاه اونجا عاشق یه پسره شدم چون فک میکردم خیلی جنتلمنه و آقاست اما کاملا برعکسش بود یه پسر هرزه بود ک تمام زندگیش خلاصه شده بود توی دوست دختر و دختربازی و رابطه جنسی و من اینو خییییییلس دیر فهمیدم

اینم بگم اصلا باهاش رابطه نداشتم فقطم یبار از نزدیک باهاش ب عنوان رل حرف زدم فقط یکبار!!! 

۴سال دنبالش دویدم عاشقانه براش فداکاری کردم دیدم ۸ساله با یکی دیگست ک فابریکشه و میخواد بگیرتش منم رفتم ازدواج کردم روز ۴م عقدم اومد دایرکتم گفت من کات کردم و عاشقتم و میخوام بی محلیامو و اذیتامو برات جبران کنم منم خرررر شدم عاااشقش بودم ازدواجم بخاطر فرار از یه خانواده وحشتناک و بی پولیم بود ترجیح دادم ازدواج کنم وگرنه میتونستم مث خیلیا پسرا خرجمو بدن و....ولی نکرررردم

الانم شوهرم مرد بدس نیست اما معتاده به قرص مخدر و سیگار و من دارم زندگی مادرمو دوره میکنم و ب همین دلیلم همش اون آقای سابق رو چک میکنم خیانت نمیکنم من😭😭

اومد گفت جداشو خواستم جداشدم توی عقدم دیدم رفته با یکی دیگه با اینک گفت دوسم داره اما پشتم نموند و خیانت کرد بهم و رفت و انگار منو نمیشناخت.شما میتونین فک کنین سر من چی اومده؟؟؟؟😭😭😭منم جدانشدم عروسی کردم و از اینور هرروز اونو با دوس دختراش چک میکنم و شوهرمو حرص اعتیادشو میخورم من چرااااا زنده ام؟؟؟؟😭😭😭😭

هرررروز چکش میکنم با اینکه این آدم بدترینهارو در حقم کرد دریغ از یک محبت حتی!!!!!من براش جون میدادم ندید و رفت

الانم روزی یبار رل میزنه و داره عشق میکنه من اینجا میسوزم وسط ی زندگی بد 

چکارکنم؟؟؟؟بچه ام ندارم ۲۶سالمه و آرزوهام نابود شدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا پیگیرشی؟؟

ولش کن بزار بره..

خودتو اگعداب میدی فقط.

با عمسرتم صحبت کن. شاید حرفات به دلش بشینه و ترک کنه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740

تو که خودت خرجتو میدادی چرا شوهر کردی بقیشم کار میکردی تنهایی میگذروندی تا یک کیس خوب بیاد یا اصلا تنها میموندی 

الانم فرصت داری جدا شو تا بقیه زندگیتم نسوخته 

یک جور میگی مرد بدی نیست باشه ولی دیگه چی می‌خواد کنه که تو بهش به چشم شوهر خوب نگاه نکنی معتاده دیگه

2706