2733
2734
عنوان

کیا نهایی دارن بیاین گریه کنیم😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 67 پست
نه بابا سخت نیس  مفهومی هم بخون

قسمت آیاتو حدیث  رو نمیدونم چجوری بخونم تا به سوالات جواب بدم 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
چندمی

دهم

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسرم دهمه استرس داره اولین امتحانش دینی هست 

کل ایران استرس دارن

از پدر و مادر گرفته تا ما 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
کل ایران استرس دارن از پدر و مادر گرفته تا ما 

منم الان قاچاقی با گوشیمم هم استرس نمرمو دارم هم استرس اینکه چرا نمیخونم هم استرس اینکه الان ننه بابام بیان مچمو بگیرن هم استرس اینکه چرا درس نمیخونم هم استرساینکه اگه درس نخونم اخرش میمیرم😂

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
2731
یازدهم هعی نمونه سوال حل کن و دقتت رو ببر بالا به نظرت دینی رو من چجوری بخونم برا نهایی

اول هر درس یه دور روزنامه وار بخون 

بعد تشریحی بخون طوری که بتونی سوالای کلی رو جواب بدی

و کلا یاد بگیری

دور بعدم نکته بخون ،جای خالی ،ص غ

البته کسی که اونقد خونده ۱۵ شده،قطعا نصیحتش مورد پسند نیست ،اینارو دبیرمون گفت

من یه دختر قوی و مستقلم ،هیچ وقت حتی اگه به ضررمم باشه از حق نمیگذرم ، من مثبت اندیشم ، خوشگلم و از هیکل خودمم راضیم:)میخوام در آینده موفقیت های زیادی کسب کنم ،من عاشق خودمم♡ من معتقدم زمین گرده ، هر کاری کنی یه جوری به خودت بر میگرده ، پس برای دیگران خوبی بخواید ❤🥨
منم الان قاچاقی با گوشیمم هم استرس نمرمو دارم هم استرس اینکه چرا نمیخونم هم استرس اینکه الان ننه باب ...

وای دقیقاااا

مامان من میاد میگه بخونن بیفتی خودت میدونیااا

الانم تو اتاقم بیاد ببینه دارم با گوشی بازی می‌کنم بد میشه

استرس اینکه نخوندم دارم 

استرس سوالات

استرس اینکه کارت ورود به جلسه رو نگرفتم 

خدااااا چه کنیم

اول هر درس یه دور روزنامه وار بخون  بعد تشریحی بخون طوری که بتونی سوالای کلی رو جواب بدی و کل ...

مرسی عزیزم از راهنماییت

تو دقت نکردی وگرنه ۲۰ میشدی عزیزممم

مرسی عزیزم از راهنماییت تو دقت نکردی وگرنه ۲۰ میشدی عزیزممم

🙂🌱

من یه دختر قوی و مستقلم ،هیچ وقت حتی اگه به ضررمم باشه از حق نمیگذرم ، من مثبت اندیشم ، خوشگلم و از هیکل خودمم راضیم:)میخوام در آینده موفقیت های زیادی کسب کنم ،من عاشق خودمم♡ من معتقدم زمین گرده ، هر کاری کنی یه جوری به خودت بر میگرده ، پس برای دیگران خوبی بخواید ❤🥨
من یخ عدد دوازدهم بدبخت خوشبحال اونایی که شوهر کردن

😂😂😂😂🦖🥲

نمیدونم برم حموم نمیدونم گریه کنم نمیدونم بخونم چشام تار میبینن .واقعا امادگیشو ندارم سطحم پایینه

برو حموم زیر دوش گریه کن

بعد درسو شروع کن و در کنارش یه چی بخور

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706