2733
2739
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43314 بازدید | 816 پست
هرکی مراقب بچه اش باشه گند هم نمیخوره به مراسم اون بنده خدایی که وجودش استرس و یه عالمه پول خرج کرده ...

ای وای واقعا آدم استرس میگیره 

بعضی از مادر ها متاسفانه فقط زاییدن بلدن تربیت کردن اصلا بلد نیستن نمیدونند چیه حداقل اگه میخواید کودک تون کنارتون باشه بهش یاد بدید خرابکاری نکنه 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
نه ما ترکیم نه تنها چنین رسمی نداریم بلکه بار اول تو نی نی سایت چنین چیزیو شنیدم اگه منو اینجور عروس ...

ولا نمی‌دونم گلم 

منم دیدم دوست شوهرم گفت عروسی دعوتم نوشته آقای فلانی با بانو 

شوهرم گفت پس بچه ا ت رو سرببری خب یا نرو یا ببرش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اون شب خاطره ساز و تنهایی بگیرن مگه مجبورن دعوت کنند 

هر کس اختیار نحوه برگزاری جشن و نحوه دعوت کردن مهموناش رو داره شماها اگه بهتون برمیخوره میتونید نرید همین !

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
2731

زخم خورده ها از بچه ها خیلی بیشتر از زخم نخورده ها هستند

پس بچه هاتونو نبرید یا بشونید کنار خودتون

تلوخدا اگر نظرت با من یکی نبود توهین نکن ما هم وطنیم نه دشمن هم ما زنیم همه پشت هم!
2740

کلا عروسی نباید فامیلو دعوت کرد، همون دوست ها و جوونا 

بیشترم خوش میگذره

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

میگن قشنگی عروسی به بچه هاست!

اونوقت تکلیف منی که کلا از بچه خوشم نمیاد چیه؟

لابد از نظر اینا عروسی من خیلی بی برکته!!

ازدواج کنم

عروسی بگیرم هیچ بچه ای دعوت نمیکنم 

کلا از بچه خوشم نمیاد

مراسم عروسی باید رسمی باشه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤

الان شورشو توی عروسیها درآوردن 

اینقدر عروس میرقصه . ۱۰ و ۲۰ مدل رقص .

واقعا چه خبرتونه ؟ :( 

بعد بچه نیاد  که کلا خوش نمیگذره . 

انگار رفتی کا باره . یکی میخونه میرقصه ‌ بقیه نشستن دیت میزنن و خوراکی و‌میوه و شام و... میخورن :( 

واقعا معنی عروسی رو نمیدونن . 

عروسی یعنی شادی  رقصیدن همه  چه بچه چه بزرگسال 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
عزیزم قدیما شادی و غمشون تو مسجد بوده تالار که نبوده  تمام مراسماتشون چه عروسی چه عزاشون همون ...

چ‌عجیب بار اوله میشنوم مادر پدرم سال ۶۴ازدواج کردن تالار بوده مراسمشون ی تالار داخل خیابان میرداماد اگه اشتباه نکنم

و مادربزرگمم داخل باغ خودشون بوده 

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

به نظر من خیلیم خوبه وقتی یکی نمیتونه بچشو کنترل کنه چرا باید بچه باشه بعدشم مگه عروسی برای شادی اوناس ؟ برای شادی عروس دوماده خودشونم حق تصمیم دلرن برا جشن خودشون 

یه عروسی رفته بودم کلی بچه بود سوپو رو زمین ریخته بودن تخمه اینا خورده بودن آشغالاشونو ریخته بودن زمین توی تمام رقص های عروس دوماده رو سن بودن خب وقتی نمیتونین کنترل کنین نیارین دیگه چرا گند میزنین به عروسی بقیه مگه مهد کودکه

من والا به من بگن بچه اتو نیار نمیبرم آدم با اصالت اینو نمیگه فرض کن من بچه دوقلو یکو نیم ساله دارم دیگه خودم شعور دارم میدونم نباید ببرم هم خودم تو تالار اذیت میشم هم بچه خودشم دوقلو شلوغ 

ولی نبایدم تو دعوت بگن به همه بر میخوره به خود طرف بگی بر میخوره

والا به خدا موقع دعوت نگن بچه نیارین هر کی خودش به بچه کوچیک خودش بلد هست دیگه میدونه بچه اش چ رفتاری داره

من عاشقم 😍😍عاشق خدایی که انقدر هوامو داره از خلایقش بی نیازم 😍😍😍😘❤️❤️

ما رسممون بدون بچه هست . همیشه همینجوری بدون بچه می رفتم . چند فامیل نزدیک بود تو شهرستان دیگه بچه هم دعوت بود یعنی از دماغ من درومد فقط می دویدم دنبال بچه و دنبال دسشویی می گشتم . نفهمیدم چی خوردم چی شد . همونجا یه بار دادم دست شوهرم که تو بچه رو نگه دار من تنها برم . یعنی نفس کشیم. دخترمم گفت من هم نمیام دوست ندارم عروسی رو . دو تاشونم موندن پیش باباشون . بابا یه ذره بذارین راحت باشین . میون اون همه موسیقی و سر و صدا می بینی بچه یه ساله دوساله می برن . منو خودمو بذارن نمیرم اصلا . 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2706