2737
2734
عنوان

راهنمایی راجب همستر (فوق مههههههههم)

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 67 پست

گفتم الان قطع دسترسیت میکنن به خاطر همین خدافظی کردم  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

خوش به حالتون نمیترسین ، یه مدت عجیب دلم میخواست همستر بخرم حیف که از همه ی موجودات زنده حتی جوجه میترسم ، فقط یه سوال، گاز نمیگیرن ?

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واي من انقددد دوس دارم😬😬 اما مامانم نميزاره:( نامزدمم دوس نداره:( من چند تا سوال دارم؟ ايا اينا مريضي ندارن ؟! موشون مثل گربه نميريزه؟ بعد اين كه زود بزرگ ميشن يا كوچولو ميمونن؟!

❤️ميشه لطف كنيد برا حل مشكلم يه صلوات بفرستيد؟ ممنون❤️
خوش به حالتون نمیترسین ، یه مدت عجیب دلم میخواست همستر بخرم حیف که از همه ی موجودات زنده حتی جوجه می ...

اگه از بچگي شون بزرگ كني نههههه اصلا

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
2731
واي من انقددد دوس دارم😬😬 اما مامانم نميزاره:( نامزدمم دوس نداره:( من چند تا سوال دارم؟ ايا اينا مر ...

همستر به طور كلي مريضي مشترك با انسان نداره. مگر اينكه از غذاي آلوده تغذيه كنه كه اون بحثش جداست. پس از جاي مناسب بخر.

بعدش اينكه همستر كوتوله كه اسمش روشه. خيلي كوچيكه و از ٧ سانت بيشتر نميشه.

همستر سوري بزرگتر و پشمالوتره. واسه همون بهتر مي توني بگيري تو دست. وقتي كامل بزرگ شد كف دستت رو شايد پر كنه يا كمتر...

واي من انقددد دوس دارم😬😬 اما مامانم نميزاره:( نامزدمم دوس نداره:( من چند تا سوال دارم؟ ايا اينا مر ...

ريزش مو ندارن. من تا حالا نديدم

همستر به طور كلي مريضي مشترك با انسان نداره. مگر اينكه از غذاي آلوده تغذيه كنه كه اون بحثش جداست. پس ...

چه جالب:) حدودا قيمتش چنده؟

❤️ميشه لطف كنيد برا حل مشكلم يه صلوات بفرستيد؟ ممنون❤️
2740
2706