2733
2734
عنوان

راهنمایی راجب همستر (فوق مههههههههم)

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 67 پست
چطوری راضیش کردی چندماه باهاش حرف زدی ؟؟؟ من مامانم انقدر سر این موضوع واکنش تند نشون میده که نگو&nb ...

حرف زدم، قهر كردم، هي عكس همستر نگاه مي كردم آه مي كشيدم و آخرشم بابام واسطه شد. 

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چندماه طول کشید ؟؟؟

از اون اولش كه فكر همستر زد به سرم تا خريدش ٤-٥ ماه.

از كسي كه مامانت قبولش داره خيلي، بخواه كه واسطه بشه

گفتم الان قطع دسترسیت میکنن به خاطر همین خدافظی کردم    

فک کردی داره میگه همسر کوتوله بخرم یا همسر سوری؟😐😐مختو

نی نی سایتیا من رفتم✋...........انقد خوب بودید که کل وقت منو میگرفتید... شما رو به همع کارام ترجیح میدادم...بحاطر همین مجبورم برم...جمعتون خیلی دوس داشتنی بود..خوش باشید الهی اونایی که نی نی میخوان نی نی دارشن...براتون دعا کردم یه عالمه.شماهم دعا کنسد ما خونه بخریم         راستی.انقدم پشت سر قوم شوهر حرف نزنیییید.....کتی77و عایابنده وکیلم..شمادوتارو ویژه دوس داشتم نمکدونای سایتید😀✋....بچه های خوبی باشید...بوس بوس😂😅 نی نی سایت یادت بمونه یکی بخاطر شما عینکی شداااا  😎
حرف زدم، قهر كردم، هي عكس همستر نگاه مي كردم آه مي كشيدم و آخرشم بابام واسطه شد. 

منم خودمو کشتم تا شوهرم راضی شد بخرم هی مگفت این کارا بجه بازیاتو بذار کنار ولی من عااشق همسترم

نی نی سایتیا من رفتم✋...........انقد خوب بودید که کل وقت منو میگرفتید... شما رو به همع کارام ترجیح میدادم...بحاطر همین مجبورم برم...جمعتون خیلی دوس داشتنی بود..خوش باشید الهی اونایی که نی نی میخوان نی نی دارشن...براتون دعا کردم یه عالمه.شماهم دعا کنسد ما خونه بخریم         راستی.انقدم پشت سر قوم شوهر حرف نزنیییید.....کتی77و عایابنده وکیلم..شمادوتارو ویژه دوس داشتم نمکدونای سایتید😀✋....بچه های خوبی باشید...بوس بوس😂😅 نی نی سایت یادت بمونه یکی بخاطر شما عینکی شداااا  😎
منم خودمو کشتم تا شوهرم راضی شد بخرم هی مگفت این کارا بجه بازیاتو بذار کنار ولی من عااشق همسترم

واى عين من هستيييييى. خيلى نازن خيليييى

2740