2733
2734
عنوان

راهنمایی راجب همستر (فوق مههههههههم)

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 67 پست
خوکچه هندی خیلی بهتر از همستره..هیچ بیماری مشترک انسانی هم نداره و تمیزه.شوهرم گیر داده یکی واسه من ...

واي خيلي باحاله خوكچه هنديييي... فقط مشكلش اينه كه صدا داره.'

دختر خاله م داشت، تا در يخچال باز مي شد اين جيغ و داد مي كرد چون "شرطي" شده بود مي دونست صداي يخچال يعني غذا داره مياد!

خوبي ش اينه خيلي بيشتر از همستر عمر مي كنه.

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
خوکچه هندی خیلی بهتر از همستره..هیچ بیماری مشترک انسانی هم نداره و تمیزه.شوهرم گیر داده یکی واسه من ...

شما در تهران ادرسی داری اخه من میخوام بخرم ولی خب هیچ ادرسی ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشید همستر تو خیلی بومیده ؟؟؟ اذیتت میکنه ؟؟

نه اصلاً بو نداره به شرطي كه پوشال مخصوص همستر بگيري. يه گوشه رو خودش انتخاب مي كنه و همون جا كارشو انجام مي ده هميشه. هفته اي يه بار تميز كن اصلا بو نخواهد داشت. 

همستر گاز نمي گيره مگر اينكه فشارش بدي. يا اينكه يه همستر كاملاً بزرگسال بياري كه آموزشش سخت باشه.بچه همسترا خيلي دوستانه هستن و گاز نمي گيرن. ممكنه پوزه شو بچسبونه كف دستت و بو بكشه. نترس فقط داره امتحان مي كنه. 

ضمناً دستت هم بوي غذا نده چون ممكنه فكر كنه غذاست و گاز بگيره.

ولي در حالت كلي نه گاز نمي گيرن. مگه اينكه اذيت كني يا بترسوني ش

نه اصلاً بو نداره به شرطي كه پوشال مخصوص همستر بگيري. يه گوشه رو خودش انتخاب مي كنه و همون جا كارشو ...

الا من میخوام همسترمو به راحتی تربیت کنم باید چند ماهه بگیرم که کارم راحت باشه ؟؟؟البته ببخشید انقدر سوال میپرسم 

الا من میخوام همسترمو به راحتی تربیت کنم باید چند ماهه بگیرم که کارم راحت باشه ؟؟؟البته ببخشید انقدر ...

بهترين حالتش ٣ هفته.

نشد، تا يك و نيم ماهه خيلي خوبه. 

اشكال نداره عزيزم هر چي مي خواي بپرس

بهترين حالتش ٣ هفته. نشد، تا يك و نيم ماهه خيلي خوبه.  اشكال نداره عزيزم هر چي مي خواي بپرس

راستی طلا جان به اون وبلاگی که گفتی رفتم ولی هیچ جوابی بهم ندادن نمیدونم چیکار کنم مامانم سخت گیری هاش گل کرده میگه نه موافق بود ولی میگه نه چیکار کنم ؟؟؟ تو چطوری میتونی به این راحتی دوتا همستر نگهداری به منم رازتو بگو 

2740
راستی طلا جان به اون وبلاگی که گفتی رفتم ولی هیچ جوابی بهم ندادن نمیدونم چیکار کنم مامانم سخت گیری ه ...

البته من ٨ سال قبل از طريق اين وب سايت همسترمو خريدم. شايد الان 

طور ديگه اي هست. تو گوگل سرچ كني حتماً جاهاي معتبر پيدا مي كني.

والا همستر اصلا "نگهداري" نداره كه بخواد سخت باشه. فقط هفته اي يه بار تميز ميشه. در طول روزم كه خوابه فقط ٦ عصر به بعد بيدار ميشه، غذاي سخت و حجيمي نداره، صدا هم كه نداره. خيلي آسونه نگهداريش. حتي جاي توالتش رو هم خودش مجزا مي كنه. تنها مسئله اينه كه حيوون حساسيه. جوجه رنگي مثلاً نگهداري ش، صداش و كثافت كاريش خيلي بيشتره. تازه بزرگم ميشه! همستر فوقش بشه ١٢-١٥ سانت 😂😂

من مسافرت ٣-٤ روزه هم كه مي رم، براشون غذاي كافي مي ذارم خودشون زندگي شونو مي كنن. 

يعني اگه حيوان خونگي مي خواي، از همستر راحت تر نداريم.

اگه جاي گرم زندگي مي كني اميدوارم كولر داشته باشين چون همستر جاي گرم نمي تونه بمونه. نهايتش ٣٢ درجه رو مي تونه تحمل كنه. 

مامان من اولش كارد مي زدي خونش در نمي اومد... راضي كردنش خيلييي سخت بود.

بعدش كه خريدم، نصف شب بلند مي شد مي رفت با همسترم حرف مي زد😂

البته من ٨ سال قبل از طريق اين وب سايت همسترمو خريدم. شايد الان  طور ديگه اي هست. تو گوگل سرچ ...

اخه من الا رفتم چندتا عکس بیشتر نبود داخلش خیلی چیزی دستگیرم نشد 

مامان من اولش كارد مي زدي خونش در نمي اومد... راضي كردنش خيلييي سخت بود. بعدش كه خريدم، نصف شب بلند ...

یعنی تو یواشکی خانواده همستر خریدی ؟؟؟ چه دل و جرعتی من اصلا نمیتونم

یعنی تو یواشکی خانواده همستر خریدی ؟؟؟ چه دل و جرعتی من اصلا نمیتونم

نه يواشكي نبود. 

مامانم مخالف بود ولي به هر نحو بود قانعش كرديم ديگه... اوايل دوست نداشت ولي بعداً عاشقش بود و وقتي همسترم مرد مامانم خيلييي گريه كرد.

اين ماجرا مال ٦-٨ سال قبله. اون موقع يه همستر داشتم الان دو تا دارم.

نه يواشكي نبود.  مامانم مخالف بود ولي به هر نحو بود قانعش كرديم ديگه... اوايل دوست نداشت ولي ب ...

چطوری راضیش کردی چندماه باهاش حرف زدی ؟؟؟ من مامانم انقدر سر این موضوع واکنش تند نشون میده که نگو 

2706