2733
2734
عنوان

بیاین بگیم کارم اشتباهه یا درست

60 بازدید | 7 پست

ی دعوایی کردم با عروس عموم ک خودش مقصر بود اون داد زد من داد زدم فوش بهم دیگه دادیم   ولی من گفتم اشکال نداره به حرمت ی رفافت کوچیکی که باهم داریم همون وقت بغلش کردم گفتم حلال کن ببخشید خودش ی عذر خواهی ازمن نکرد  یااینکه خودش شروع کننده بود موقع خدافظیم بامن خدافظی نکرد حالا میخام پیامش بدم بگم بااینکه خودت مقصر بودی ولی من بغلت کردم ازت عذرخاهی کردم من شعور خودمو نشون دادن توام شعور خودت  دیگه باهات حرفی ندارم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ولش کن فکر میکنه خیلی بهش توجه کردی مهم نباشه برات

هروقت جایی دیدیش توام سرد باهاش برخورد کن

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2742
عزیزم شما کاری که بنظرت درست بوده رو انجام دادی .آفرین به شهامتت.

من ب حرمت ی رفاقتی ک باهاش داشتم جلو همه بغلش کردم که همه بهم‌گفتن اشتباه کردی اشتی کردی گفتم ب حرمت نون نمکی که میرفتم خونش میخورم گاهی وقتا اینکارو کردم ولی خودش شعور نداشت 

من ب حرمت ی رفاقتی ک باهاش داشتم جلو همه بغلش کردم که همه بهم‌گفتن اشتباه کردی اشتی کردی گفتم ب حرمت ...

کاری به نظرات بقیه ندارم ولی بنظرم کار درستی انجام دادی که در اون لحظه بنظر خودت بهترین رفتار بوده

اما از این به بعد حذفش کن و تمام.

میان دیوانگان دیدم،هزاران عاقل مُرده👌
2738