2737
2734

داداشم دهنش بسته شده بخاطر عوارض دارویی ۳روزع هیچی نخوردع.یکباز دیکع م بستری شده یود.امروزم بستری شد...دلم خونه دارم دق میکنم چون بیمارستان مشهد بیشتر شبیه کمپ معتاداس..رسیدگشون خوب نیس..توخونه پرخاش میکرد نمیتونسم نگهش داریم

خدا شفا بده عزیزم 

خواهرشوهر منم اینطوره می‌آوردند تهران گناه دارن

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نگران نباش عزیزم هرچی مدت زمان بستریش بیشتر باشه بهترخوب میشه. یکی ازاقوام ما ابن سینا یک ماه بستری شد بعدش نرفت دگ. ولی داروهاشو سروقت میخوره. چهارسال ازون موقع میگذره

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2740

بدتر میشن

فکر کردی اونجا هتله که بیان جلوت دولا راست بشن؟

نه عزیزم یکم که زیاد طرف حرف بزنه یه مشت قرص میریزن تو حلقش بخوابه اونم چندین ساعت بدون اینکه به تغذیش فکر کنن

اگه گیریم بگن خوب شده بردارید ببرید تو جمع یه کلمه حرف بزنه همه میگن ولش کنید بنده خدا تازه از تیمارستان اومده

سعی کنید نبریدش اونجا اصلأ خوب نیست

تو اطراف من هیچکس خوب نشده هیچ بدتر هم شدن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

خوب میشن ولی نه فقط با رسیدگی توی بیمارستان

داروهاش رو باید سر دقت بخوره

جو خونه کاملا آروم باشه

هیچ استرسی بهش وارد نشه

اتاقش همون جوری که خودش میخواد باشه

در مورد هیچ موضوعی باهاش بحث نکنید 

به حرفاش گوش کنید و شنونده ی خوبی باشید

تحت نظر یه متخصص خوب باشه

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
نگران نباش عزیزم هرچی مدت زمان بستریش بیشتر باشه بهترخوب میشه. یکی ازاقوام ما ابن سینا یک ماه بستری ...

تروخدا دعا کن براش

داداش من انقدر مظلومه..۳سال پیشم بستری شد شوک مغزی گرفت بهتر بود تاالان عود کرد..هیچکسم این دردو نمیفمه ک ازش کمک بگیریم..

بعد بستری خوب میشد؟

آره خوب میشه نمیدونم مشکل برادرتون دقیق چیه؟

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
خوب میشن ولی نه فقط با رسیدگی توی بیمارستان داروهاش رو باید سر دقت بخوره جو خونه کاملا آروم باشه ...

تحت نظر متخصصه .اما خیلی به استرس حساسه..دانشگا میرفت ترم ۶.استادش چون غیبتای یک درسش زیاد بود حذفش کرد لزهمون موقع این استرس گرف و بد و بدتر شد و گف دیگ دانشگا نمیرم ماهم هی میگفتیم حیفه فلانع

2706