2737
2739
عنوان

کمک کردن به اونی که باهات صادق نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 4131 بازدید | 51 پست
امروز تاپیک  بیماری ام رو میزنم الان انقده قوی هستم که بتونم بگم

منم حس خوبی به شما دارم

امیدوارم خبرهای خوب و سلامتی و .... از شما بشنوم تا بیماری و اینا 

خب مثل غم و شادی که هر دو در زندگی مون هستن همیشه این چیزا با هم میان فقط گاهی یکی پشت سر هم اون یکی با تاخیر 

واسه شما بدون نوبت شادی بیاد ان شاالله

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
منم حس خوبی به شما دارم امیدوارم خبرهای خوب و سلامتی و .... از شما بشنوم تا بیماری و اینا  خب ...

برای همه شادی زیاد باشه انشالله ممنونم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت بشم من تو همیشه قوی هستی عزیزدلم الهی همیشه شادان و سلامت بخندی  خیلی دوستت دارم❤️

منم خیلی دوستت دارم قشنگم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731

سلام بنظرم جواب ندادن بهترین راهه. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
عزیزم ندول هاتون چند سانتی بوده؟ نمونه برداری هم کردید؟ منم داشتم  من خود ایمنی تیروئید دارم ه ...

سلام قشنگم

همیشه ندول ها بودن و ازشون غافل نبودم ولی ظرف شش ماه یهو ندول بالای 4 سانت کلسیفیکاسیون شده بوجود اومده بود و باقت لنف هم تغییر کرده بود

ندول مایع هم بود که مشکل نبودن

لوبکتومی کردم و کیس تیروئیدوکتومی هستم

فقط دکتر های مختلف به من گفتند نود درصد مردم حتی نمیدونن ندول دارن شما خوش شانس بودی که فهمیدی  ...

دقیقا خدا رو شکر علم پیشرفت کرده

و خدا رو شکر سهم ما از بیماری چیزایی هستن که اسم دارن شناخته شدن و درمان هم دارن

2740
سلام قشنگم همیشه ندول ها بودن و ازشون غافل نبودم ولی ظرف شش ماه یهو ندول بالای 4 سانت کلسیفیکاسیون ...

عزیزم  شنیدم با لیزر هم میشه عمل کرد بدون برش و جراحی و برداشتن خود تیروئید 

اگه تمايل داشتی با دکترای دیگه هم مشورت کن

عزیزم  شنیدم با لیزر هم میشه عمل کرد بدون برش و جراحی و برداشتن خود تیروئید  اگه تمايل دا ...

لوبکتومی من از طریق برش داخلی بود

اسکار خارجی نداشت

اگر به تیرویدکتومی رسید جراح بررسی میکنه بازم با برش لیزری یا  داخلی میشه یانه

سلام قشنگم همیشه ندول ها بودن و ازشون غافل نبودم ولی ظرف شش ماه یهو ندول بالای 4 سانت کلسیفیکاسیون ...

عزیز منم ندول هام بزرگ شده بودن و با اینکه نمونه برداری منفی بود به توصیه پزشک تیروئیدمو برداشتم

به جرات میتونم بگم پزشکم اگر بهترین نباشه از بهترین های ایران هستش

اگر تهران تشریف دارید بهتون توصیه میکنم پیش ایشونم برید

خانم دکتر نسیم سوداگری

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

همیشه برام سواله چرا باید خویشتن داری کرد و نگفت و ب رو نیاورد ک شما فلان جا بدمو گفتی، قبولم نداری، حالا کمک میخوای؟! 

یا چرا نباید اصلا جوابشونو نداد؟! 

کلا اینو درک نمیکنم ک طرف مقابل ب معنای واقعی ب ادم بد کنه و سکوت کنیم یا حتی کمکم بکنیم و بگیم برام نظر طرف مقابل مهم نیست و من کمکی ک میتونمو میکنم، دید و نظر بقیه مهم نیست!!! 

حتی اگرم برامون مهم نباشه، بنظرم همچنان کمک کردن و جواب دادن یا به رو نیاوردن باعث وقیح شدن اون ادمها و پرروتر شدنشون میشه

انگار ما داریم ادمهای دورو و بدذات رو پرورش میدیم و کمک ب بدتر شدنشون میکنیم... 

کلا این نگاه کاملا بزرگوارانه بنظرم درست نیست، نتیجه اش برای خود اون فرد هم خوب نیست. 

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /

سلام

اگه از دستتون برمیاد راهنمایی کنید اگه فکر می کنید طرفتون جاهله عیب نداره همون معامله با خداست چون خدا همه ی بنده هاشو دوست داره و بهشون فرصت میده در مورد اینکه اون طرف معرفت نداره بازم از نظر خدا که پنهون نیست فکر کرده زرنگه ولی زیانکارترینه و شما سربلند...

در مورد بعضی افراد استثنا وجود داره اینو بخونید:

مثل باران باشید که به همه موجودات می‌بارد. اما استثنایی که وجود دارد این است که چون بعضی ها نیکی را تبدیل به بدی می‌کنند، به اینها نیکی نکنید. آنها افرادی هستند که ساختار افکارشان مبدل است. یعنی خوبی را تبدیل به بدی می‌کنند. در روایت هست که یک عده قلیلی هستند که افراد لعین و پست هستند. اگر به آنها خوبی و مهربانی کنید، آنقدر پست و خودشیفته هستند که خوبی را با بدی پاسخ می‌دهند. در این مورد فرموده اند، اگر کسی لیاقت احسان و نیکی شما را ندارد، احسان خود را ضایع نکنید. برای همین است که معصوم [سلام الله علیه] فرمود: در خوبی کردن به کسی که قدرشناس نیست، خیری نیست. پس در اینجا نباید محبت را ضایع کرد.

عزیز منم ندول هام بزرگ شده بودن و با اینکه نمونه برداری منفی بود به توصیه پزشک تیروئیدمو برداشتم به ...

بسیار ممنونم

سلام اگه از دستتون برمیاد راهنمایی کنید اگه فکر می کنید طرفتون جاهله عیب نداره همون معامله با خداست ...

ممنونم چه خوب و جتمع گفتید

دقیقا حس من به اون دسته ای هست که بعدا بازم رویه خودشون رو ادامه میدن

2706